امروز : یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۱۴:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 122216
تاریخ انتشار: ۷ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۲۰:۵۲
تعداد بازدید: 24
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از اصفهان، حسین حسین‌زاده پیش از ظهر امروز در همایش تخصصی نقش رسانه‌ها و روابط عمومی‌ها در احیای امر به ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از اصفهان، حسین حسین‌زاده پیش از ظهر امروز در همایش تخصصی نقش رسانه‌ها و روابط عمومی‌ها در احیای امر به معروف و نهی از منکر که به همت ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر شهرستان اصفهان برگزار شده بود، اظهار کرد: در حال حاضر بیش از 9 هزار کانال رادیویی و 18 هزار شبکه ماهواره‌ای در دنیا علیه ارزش‌های اسلامی و دینی در حال فعالیت هستند.

وی با اشاره به موج تبلیغاتی رسانه‌های دشمن در خصوص مساله اسیدپاشی در اصفهان تاکید کرد: گره زدن جنایت کور اسیدپاشی به فریضه مهم الهی چون امر به معروف و نهی از منکر از سوی دشمنان سازماندهی‌شده و با هدف بود.

* دود بی‌تفاوتی در مقابل حربه‌های دشمن به چشم آحاد جامعه می‌رود

جانشین فرمانده نیروی انتظامی استان اصفهان به تجمع عده‌ای از مردم اصفهان در مقابل دادگستری اشاره کرد و گفت: در میان دستگیر‌شدگان در حاشیه اعتراض مردمی، افرادی از سازمان منافقین و عناصر سلطنت‌طلب و ضد انقلابیون حضور داشتند.

حسین‌زاده افزود: دلیل اصلی وارد شدن خدشه به امنیت روانی جامعه در حادثه اخیر اسیدپاشی ضعف سطح سواد رسانه‌ای عامه مردم در مواجهه با شبکه‌های ماهواره‌ای و شبکه‌های اجتماعی بود.

وی اظهار کرد: امروز چاره‌ای جز شناخت تاکتیک‌ها و شیوه‌های رسانه‌ای دنیا نداریم، ما به شدت نیازمند افزایش سطح سواد رسانه‌ای مردم هستیم، چرا که اگر در مقابل پدیده‌ها و مسائل اجتماعی بی‌تفاوت باشیم، دودش به چشمان آحاد جامعه می‌رود.

این مسئول در پایان خواستار تشکیل یک اتاق فکر با حضور هنرمندان، فعالان رسانه‌ای و متخصصان امر در زمینه افزایش سطح رسانه‌ای جامعه شد.
انتهای پیام/63030/ل30/چ3000

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها