امروز : یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 17
۰۷:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 122221
تاریخ انتشار: ۷ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۲۰:۵۲
تعداد بازدید: 40
به گزارش خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در نشست علنی صبح امروز (چهارشنبه) خانه ملت با تقاضای بررسی ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در نشست علنی صبح امروز (چهارشنبه) خانه ملت با تقاضای بررسی خارج از نوبت و با اولویت «طرح الحاق موادی به قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت» که در واقع همان احکام دائمی لوایح بودجه سنواتی (یعنی نصف بودجه) است، در صحن علنی مجلس موافقت کردند.

وکلای ملت با 155 رأی موافق، 33 رأی مخالف و 11 رأی ممتنع از مجموع 222 نماینده حاضر در این جلسه، به این تغییر دستور کار صحن علنی رأی مثبت دادند.

البته پیش از این لایحه «الحاق موادی به قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت (2) » تقدیم پارلمان شده بود اما وکلای ملت با کلیات این لایحه مخالفت کردند، به همین دلیل لایحه مذکور کلاً از دستور کار پارلمان خارج شد.

با توجه به اینکه مجلس با تقاضای تغییر دستور موافقت کرده، پارلمان از 18 آبان که جلسات علنی خود را آغاز می‌کند، رسیدگی به طرح احکام ثابت لوایح بودجه‌های سنواتی در صحن علنی مجلس آغاز می‌شود.

متن کامل مصوبه کمیسیون برنامه و بودجه درباره طرح احکام ثابت لوایح بودجه‌های سنواتی را     بخوانید.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها