امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۱۶:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 122227
تاریخ انتشار: ۷ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۲۰:۵۲
تعداد بازدید: 35
قاسم جعفری سخنگوی کمیسیون آموزش تحقیقات مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی فارس با اشاره به دلایل عدم رأی اعتماد نمایندگان به محمود ...

قاسم جعفری سخنگوی کمیسیون آموزش تحقیقات مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی فارس با اشاره به دلایل عدم رأی اعتماد نمایندگان به محمود نیلی احمدآبادی وزیر پیشنهادی علوم گفت: نیلی کاریزمای مدیریتی نداشت.

وی با اشاره به اینکه دانشگاه مرکز هیجانات و احساسات صادقانه و کانون مطالبه‌گری و پرسش‌گری است، اظهار داشت: وزیر پیشنهادی علوم حتی نتوانست نیم ساعت نمایندگان را پای دفاعیاتش بنشاند و در زمان سخنان او همه سرشان به کار خودشان بود و کسی به او گوش نمی‌داد، آیا او می‌تواند وزارت علوم را اداره کند؟

جعفری خاطرنشان کرد: نمایندگان به این حجت شرعی نرسیدند که بار گران مسئولیت وزارت علوم را به روی دوش آقای نیلی احمد‌آبادی بگذارند.

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در مورد گزینه‌های بعدی رئیس جمهور برای وزارت علوم و واکنش مجلس به آن تصریح کرد: بالاخره مجلس به وظیفه خود عمل می‌‌کند و قصد لجبازی هم ندارد و با گزینه‌های بعدی نیز برخوردی منطقی خواهد داشت.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها