امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۱۱:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 122232
تاریخ انتشار: ۷ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۲۰:۵۲
تعداد بازدید: 16
به گزارش خبرنگار سیاسی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در جریان بررسی رای اعتماد مجلس به محمود نیلی احمدآبادی وزیر پیشنهادی دولت برای وزارت علوم ...

به گزارش خبرنگار سیاسی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در جریان بررسی رای اعتماد مجلس به محمود نیلی احمدآبادی وزیر پیشنهادی دولت برای وزارت علوم که صبح امروز برگزار شد، سید محمود نبویان نماینده مردم تهران بعنوان مخالف با وزیر پیشنهادی، طی سخنان خود به عملکرد محمدعلی نجفی سرپرست فعلی این وزارتخانه نیز اشاره کرد و گفت که وی در سال 88 پای نامه‌ای را امضا کرده که در آن نامه، نظام جمهوری اسلامی، «وحشی» معرفی شده است.

چنددقیقه پس از این نطق، محمدعلی نجفی از طریق نامه‌ای به رییس مجلس، امضای چنین نامه‌ای را تکذیب کرد.

این در حالی است که بنا بر آنچه در وبسایت رسمی سیدمحمد خاتمی رییس دولت اصلاحات، منتشر شده، نام محمدعلی نجفی در کنار امضا کنندگان این نامه به چشم می‌خورد.

در این نامه که تحت عنوان «نظام در خطر اشاعه بیدادگری» منتشر شده و جمعی از اصلاح طلبان (ازجمله خاتمی، کروبی، موسوی و ...) آن را خطاب به مراجع عظام تقلید امضا کرده‌اند، ضمن انتقاد به بازداشت عوامل فتنه 88، آمده است: از شما مراجع عظام تقلید به عنوان مرجع و ملجأ ملت شریف ایران می خواهیم که پیامدهای زیان بار اتخاذ شیوه های قانون گریزانه را به دستگاه های ذی ربط خاطرنشان ساخته و آنان را نسبت به اشاعه «بیدادگری» در نظام جمهوری اسلامی برحذر دارید.
در بخشی دیگر از این نامه آمده است: چگونه می توان با سکوت در قبال این همه «خشونت و سبعیت»، داد از رحمانی بودن نظامی سرداد که شریعت محمدی را راهنمای خویش قرار داده است؟»

برای مشاهده متن کامل این نامه که هم اکنون نیز در سایت رسمی سید محمد خاتمی قابل مشاهده است، اینجا را کلیک کنید.

حالا باید از آقای نجفی پرسید که دقیقا امضا پای چه نامه‌ای را تکذیب کرده است؟
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها