امروز : جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 18
۰۳:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 122245
تاریخ انتشار: ۷ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۲۰:۵۳
تعداد بازدید: 82
به گزارش خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، نمایندگان مجلس شورای اسلامی امروز (چهارشنبه) در صحن علنی به تقاضای تغییر دستور صحن و ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، نمایندگان مجلس شورای اسلامی امروز (چهارشنبه) در صحن علنی به تقاضای تغییر دستور صحن و بررسی خارج از نوبت استفساریه 77 قانون تأمین اجتماعی در مورد بازنشگستی پیش از موعد رأی مثبت دادند.

غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی نماینده رشت در مجلس شورای اسلامی به عنوان نماینده متقضای این طرح با اشاره به اختلاف نظر نمایندگان با تأمین اجتماعی در این مورد، گفت: اصل استفساریه در مجلس رأی آورد و به شورا رفته و اکنون به مرحله قانونی شدن رسیده است.

وی با اشاره به اینکه این طرح اکنون در کمیسیون اصلی تصویب شده و در دستور کار قرار گرفته است، بیان داشت: امروز بازنشستگان منتظر رأی مجلس به آن هستند و من از نمایندگان می‌خواهم که اجازه دهند این طرح زودتر به رأی گذاشته شود.

جعفرزاده از نگاه 40 هزار بازنشسته کشور به مجلس برای تعیین تکلیف خود سخن گفت و ادامه داد: متأسفم که بگویم بسیاری از بازنشستگان که منتظر تصویب این طرح بودند اکنون دیگر در بین ما نیستند.

نمایندگان مجلس شورای اسلامی از مجموع 227 رأی با 118 رأی موافق 29 رأی مخالف و 27 رأی ممتنع به بررسی خارج از دستور طرح استفساریه ماده 77 قانون تأمین اجتماعی در مورد بازنشستگی پیش از موعد رأی موافق دادند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار