امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۱۰:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 122253
تاریخ انتشار: ۷ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۲۰:۵۳
تعداد بازدید: 43
به گزارش خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور امروز چهارشنبه از سوی هیأت ‌رئیسه مجلس ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور امروز چهارشنبه از سوی هیأت ‌رئیسه مجلس قرائت شد که به این شرح است:

مقیمی نماینده بهشهر به وزیر جهاد تسریع در خصوص پرداخت بهای خرید برنج در استان مازندران تذکر داد.

علیپور خنکداری نماینده قائمشهر به وزیر ارشاد در خصوص رسیدگی به وضعیت نابسامان اداره ارشاد اسلامی قائمشهر، به وزیر صنعت در خصوص رسیدگی به وضعیت نابسامان کارخانه‌های قائمشهر، سوادکوه و جویبار تذکر داد و خواستار توضیح وزیر آموزش و پرورش در خصوص علت سیاسی کاری در آموزش و پرورش قائمهشر شد.

شفیعی نماینده ممسنی و رستم به وزیر جهاد در خصوص توضیح علت عدم خرید محصول ذرت در استان فارس تذکر داد.

موسوی لارگانی نماینده فلاورجان به وزیر راه و شهرسازی در خصوص تسریع در تخصیص اعتبار به منظور  ورودی شهرستان فلاورجان تذکر داد.

موسوی لارگانی نماینده فلاورجان و سبحانی‌نیا نماینده نیشابور به وزیر ورزش در خصوص حمایت مادی و معنوی از ورزش جانبازان و معلولان و لزوم اعطای جایزه به مدال آوران بازی‌های آسیایی در اسرع وقت تذکر دادند.

موسوی لارگانی نماینده فلاورجان به وزیر کشور در خصوص تسریع در تصحیح و ابلاغ ارتقای تقسیمات کشوری در حوزه روستایی تادو در شهرستان فلاورجان تذکر داد.

بهمنی نماینده سراب به وزیر اطلاعات در خصوص تسریع در دستگیری عاملان جنایت اسیدپاشی در اصفهان تذکر داد.

جلیلی نماینده مسجد سلیمان به وزیر کشور در خصوص توضیح علت عدم برخورد قاطع با افراد مسلح دارای سلاح غیرمجاز در منطقه مرغاب شهرستان ایذه تذکر داد.

فتاحی نماینده شهربابک به رئیس جمهور در خصوص توضیح علت بیان مکرر مسئله بورسیه‌های غیرقانونی در استیضاح وزیر علوم تذکر داد.

حسینی صدر نماینده خوی به وزیر شهرسازی در خصوص تسریع در احداث پایانه مرز رازی تذکر داد.

عوض حیدرپور نماینده شهرضا به رئیس جمهور در خصوص عدم اجرای تبصره 3 ماده 9 قانون تسهیلات استخدامی و اجتماعی جانبازان انقلاب در دانشگاه پیام نور تذکر داد.

قاضی‌پور نماینده ارومیه، محجوب نماینده تهران، امیرآبادی فراهانی نماینده قم،‌ ندیمی نماینده لاهیجان،‌ حسینیان نماینده تهران، کریمی قدوسی نماینده مشهد و نجابت نماینده تهران به رئیس جمهور، وزیر اطلاعات، وزیر دفاع و وزیر کشور در خصوص توضیح علت عدم اقدام جدی و موثر برای جلوگیری از به شهادت رساندن کارمندان دولت توسط گروهک‌های تروریستی در استان سیستان بلوچستان تذکر دادند.
عبدی نماینده خرم آباد به وزیر راه و شهرسازی، وزیر بهداشت، وزیر آموزش و پرورش در خصوص لزوم بررسی حادثه فوت معلم فداکار لرستانی در حادثه سیل در مدرسه عشایری تذکر داد.
موسوی اصل نماینده گرمی به وزیر صنعت در خصوص تسریع در اعطای تسهیلات بانکی توسط بانک صنعت و معدن تذکر داد.
بیرانوند نماینده بروجن به رئیس جمهور در خصوص توضیح علت عدم اجرای  بند و تبصره 21 قانون بودجه سال 93 کل کشور نسبت به قطع یارانه افراد ثروتمند تذکر داد.
محجوب نماینده تهران و سبحانی‌نیا نماینده نیشابور به وزیر ارتباطات در خصوص صدور انعقاد قرارداد مستقیم با کارگزاران مخابرات روستایی مطابق با بند ب تبصره ز قانون بودجه 1393 تذکر دادند.
محجوب نماینده تهران به وزیر جهاد کشاورزی و وزیر کشور در خصوص تسریع احیای قنات امین آباد در منطقه شهرستان ری، تسریع در ارتقای تقسیمات کشوری روستای لواسان تذکر داد.
زمانیان دهکردی نماینده شهرکرد به وزیر کشور در خصوص توضیح علت عدم رسیدگی به اختلافات مرزی شهرستان بن در منطقه کولیکه و به وزیر نیرو در خصوص علت احداث غیرقانونی تونل گلاب 2 و بهشت‌آباد و به وزیر کشور در خصوص توضیح علت عدم ابلاغ مصوبه هیات دولت در دوره مرز زاینده‌رود جنوبی تذکر داد.
جدگال نماینده چابهار و نیک شهر به وزیر کشور در خصوص لزوم حفظ هوشیاری در تامین امنیت شهرستان قصرقن به وزیر راه و شهرسازی در خصوص علت عدم رسیدگی به راه‌های روستایی حوزه انتخابیه تذکر داد.
زمانیان دهکردی نماینده شهرکرد به وزیر راه و شهرسازی در خصوص توضیح علت تأخیر مکرر پروازهای شرکت های هواپیمایی به ویژه شرکت ایران ایر و همچنین توضیح علت عدم راه اندازی پروازهای کویت، عتبات عالیات و حج در استان چهارمحال و بختیاری تذکر داد.
طلا نماینده تهران به وزیر نیرو در خصوص تسریع در تکمیل طرح تصفیه خانه شهرستان پردیس و تامین آب کشاورزی شهرستان ری و اسلامشهر تذکر داد.
امامی نماینده گرگان به وزیر جهاد کشاورزی در خصوص پرداخت مطالبات کشاورزان تذکر داد.
منوچهری نماینده پاوه به وزیر جهاد کشاورزی درباره لزوم اعمال ماده 18 در خصوص منابع طبیعی در شهرستان جوانرود و پاوه، به وزیر ورزش در خصوص لزوم نظارت بر سالن های ورزشی و به ویژه اخذ شهریه های کلان از ورزشکاران در شهرستان های پاوه و جوانرود تذکر داد.
فیروزی نماینده نطنز به وزیر نیرو در خصوص تسریع در ساماندهی شبکه‌های برق منطقه انتخابیه تذکر داد.
شریعت‌نژاد نماینده تنکابن به وزیر نیرو و وزیر صنعت در خصوص اجرای طرح ساماندهی رودخانه‌های غرب مازندران و لزوم راه‌اندازی مجدد کارخانه خزر خز تذکر داد.
بهمنی نماینده سراب به وزیر آموزش و پرورش در خصوص تسریع در مشکل بیمه طلایی معلمان، به وزیر کشور در خصوص تأمین امنیت برای بانوان جامعه با توجه به مسئله اسیدپاشی در اصفهان و به وزیر تعاون در خصوص اجرای قانون مبنی بر مرخصی 9 ماهه زایمان تذکر داد.
سجادی نماینده فریمان به وزیر کشور در خصوص لزوم تاسیس کلانتری و پاسگاه در حوزه انتخابیه برای تأمین امنیت، به وزیر کار در خصوص تامین پزشک و احداث درمانگاه تخصصی تأمین اجتماعی شهرستان سرخس و فریمان تذکر داد.
بائوج لاهوتی نماینده لنگرود به وزیر جهاد کشاورزی در خصوص تسریع در پرداخت مطالبات  صیادان لنگرود تذکر داد.
جراره نماینده مردم بندرعباس به وزیر آموزش و پرورش در خصوص تسریع در تامین امکانات بهسازی پردیس فاطمه الزهرا فرهنگیان و تسریع در تامین اعتبار لازم برای حل مسائل رفاهی دانشگاه فرهنگیان تذکر داد.
اسدی نماینده مشکین‌شهر به وزیر کشور در خصوص تسریع در رسیدگی به آسیب‌دیدگان ناشی از بارش برف اخیر در شهرستان مشکین شهر تذکر داد.
حاجی دلیگانی نماینده شاهین شهر به وزیر تعاون در خصوص ضرورت اجرای طرح همسان سازی مزایا و حقوق کارگران بازنشسته و مستمری بگیران تامین اجتماعی تذکر داد.
احمدی لاشکی و ناصری نمایندگان قائم شهر و بابل به وزیر جهاد کشاورزی در خصوص تسریع در ساماندهی وضعیت بازار مرغ استان مازندران تذکر دادند.
قاضی‌پور و سبحانی‌نیا نمایندگان ارومیه و نیشابور به وزیر ارتباطات در خصوص تسریع در تعیین تکلیف کارگزاران مخابرات روستایی تذکر دادند.
قاضی‌پور و محجوب نمایندگان ارومیه و تهران به وزیر تعاون در خصوص تسریع در تبدیل وضعیت مربیان آموزش فنی و حرفه‌ای تذکر دادند.
حسینی نماینده زابل به وزیر صنعت در خصوص عملکرد مدیران شهرک‌های صنعتی استان سیستان و بلوچستان و به رئیس جمهور در خصوص لزوم اختصاص حق بدی آب و هوا به کارکنان منطقه سیستان با توجه به ورود ریزگردها و طوفان‌های شن و ماسه تذکر داد.
اکبریان نماینده کرج به وزیر صنعت در خصوص تسریع در رسیدگی به مشکلات ناپایان تذکر داد.
موسی اصل نماینده گرمی به وزیر صنعت در خصوص اعطای تسهیلات لازم برای راه اندازی کارخانه شیرآلات قهرمان در منطقه انتخابیه و به وزیر اقتصاد در خصوص اعطای تسهیلات برای کارخانه شکوفه سبز توسط بانک صنعت و معدن تذکر داد.
قادری نماینده شیراز به وزیر کار در خصوص تسریع در ابلاغ دستورالعمل ذیل تبصره 15 قانون بودجه سال 1393 تذکر داد.
بشیری نماینده پاکدشت به رئیس جمهور در خصوص تسریع در معرفی فرد واجدالشرایط جهت تصدی وزارت علوم، به وزیر جهاد کشاورزی در خصوص تسریع در تخصیص سهمیه گازوئیل تراکتور کشاورزان پاکدشت و به وزیر نفت در خصوص تسریع در تخصیص سهمیه سوخت به تراکتورداران پاکدشت تذکر داد.
منظری توکلی نماینده بافت به وزیر نیرو در خصوص تسریع در تکمیل طرح آبرسانی در منطقه انتخابیه تذکر داد.
هروی نماینده قائنات به وزیر ورزش در خصوص توضیح علت عدم توزیع امکانات ورزشی و عدم رسیدگی به وضعیت مناطق محروم تذکر داد.
عبدی نماینده خرم آباد، محجوب نماینده تهران، صلاحی نماینده تفرش، رحماندوست نماینده تهران و مفتح نماینده تویسرکان به رئیس جمهور در خصوص تسریع در تخصیص 8 هزار میلیارد ریال بودجه مصوب کشور برای مشاغل سخت و زیان آور به ویژه نساجی خرم آباد تذکر دادند.
فلاحی باباجان نماینده اهر به رئیس جمهور در خصوص توضیح علت تعلل سازمان مدیریت در بررسی خسارات ناشی از بارش برف در مناطق زلزله زده اهر و هریس تذکر داد.
قاضی‌پور نماینده ارومیه، عیسی‌زاده نماینده میاندوآب، سبحانی‌نیا نماینده نیشابور، به وزیر بهداشت در خصوص لزوم توجه به مزایای پزشکان عمومی در طرح نظام سلامت به ویژه در مرحله سوم تذکر دادند.
حسینی نماینده قصر شیرین و کامران نماینده اصفهان، احمدی نماینده کنگاور، منوچهری نماینده پاوه، محبی نماینده سنقر، حیدری طیب نماینده کرمانشاه به وزیر امور خارجه در خصوص لزوم پیگیری وضعیت رانندگان ایرانی که در اقلیم کردستان عراق مورد ضرب و شتم قرار گرفته و به وسائل نقلیه آنها خساراتی وارد شده است، تذکر دادند.
قاضی‌پور نماینده ارومیه، محجوب نماینده تهران و اکبریان نماینده کرج به وزیر ورزش در خصوص لزوم حمایت از ورزش روستایی تذکر دادند.
قاضی‌پور نماینده ارومیه، محجوب نماینده تهران و اکبریان نماینده کرج و حسینی به رئیس جمهور در خصوص لغو مصوبه خلاف قانون معاون اول رئیس جمهور درباره ماده 10 تنظیم مقررات نوسازی کشور تذکر دادند.
قاضی‌پور نماینده ارومیه، محجوب نماینده تهران و اکبریان نماینده کرج و حسینی و سبحانی‌نیا و به وزیر ورزش در خصوص لزوم توسعه ورزش و تکمیل طرح‌ها و فضای ورزشی در روستاها تذکر داد.
میرگلوبیات نماینده ساوه، طبیب‌زاده نوری نماینده تهران، بهمنی نماینده سراب، رهبر نماینده تهران و رضایی نماینده خمین به رئیس جمهور در خصوص تسریع در تکمیل ساختمان اداره استاندارد شهرستان ساوه تذکر دادند.
طلا نماینده تهران به وزیر راه در خصوص توضیح علت عدم برنامه‌ریزی مناسب و رعایت استانداردهای ایمنی در ساختمان‌سازی تذکر داد.
تامینی لیچائی نماینده رشت به وزیر تعاون در خصوص عدم توجه به ایجاد فرصت‌های شغلی تذکر داد.
بیرانوند نماینده بروجن و آریایی‌نژاد نماینده ملایر به رئیس جمهور در خصوص افزایش نرخ خرید تضمینی گندم تذکر داد.
اسدی نماینده مشکین شهر به وزیر راه در خصوص لزوم جدی رسیدگی به تصادفات جاده اردبیل مشکین شهر تذکر داد.
سلطانی صبور نماینده رزن به وزیر نیرو در خصوص تکمیل مجتمع‌های تامین آب و تصفیه خانه شهرستان رزن تذکر داد.
پورفاطمی نماینده دشتی و تنگستان در خصوص توضیح علت ضعف شدید در شهرستان‌های حوزه انتخابیه به ویژه مناطق روستایی و اتصال برق نیروگاه‌های اتمی به نیروگاه‌های استان و به وزیر جهاد در خصوص توضیح علت عدم حمایت مستمر وزارتخانه از کشاورزان زلزله زده شهرستان دشتی و تنگستان و به وزیر نفت درباره توضیح علت عدم تعیین تکلیف پذیرفته‌شدگان در آزمون استخدامی نفت و علت عدم تعیین تکلیف چاه‌های کشاورزی استان بوشهر تذکر داد.
سبحانی‌نیا نماینده نیشابور به وزیر امور اقتصادی و دارایی در خصوص توضیح علت عدم پرداخت وام ازدواج و وام‌های کوچک و پرداخت سود غیراصولی توسط بانک‌ها تذکر داد.
پورفاطمی نماینده دشتی و تاکستان به وزیر نفت در خصوص توضیح علت حذف سهمیه سوخت موتورسیکلت قبل از اتمام سهمیه ذخیره در کارت تذکر داد.
موسوی لارگانی نماینده فلاورجان به وزیر ارتباطات در خصوص ضرورت جلوگیری از تضییع حقوق کارگزاران مخابرات روستایی در شهرستان فلاورجان تذکر داد.
مقتدایی نماینده اصفهان به رئیس جمهور در خصوص لزوم تامین مایحتاج هیات‌های مذهبی و همچنین کنترل بازار در آستانه ماه محرم تذکر داد.
موسوی لارگانی نماینده فلاورجان به وزیر راه و شهرسازی در خصوص ضرورت بازنگری و اجرای کامل طرح‌های هادی در روستاهای حوزه انتخابیه توسط بنیاد مسکن و شهرسازی، به وزیر ورزش در خصوص لزوم حمایت کامل مادی و معنوی از ورزش های رزمی، کشتی و قایقرانی و افتخارآفرینی ورزشکاران در بازی‌های آسیایی و به وزیر آموزش و پرورش در خصوص اجرای قانون استخدام مربیان پیش دبستانی با توجه به نزدیک شدن زمان انقضا تذکر داد.
قاضی‌پور نماینده ارومیه و محجوب نماینده تهران به وزیر نفت در خصوص توقف معرفی افراد به هیات مدیره شرکت های سهام عدالت تذکر دادند.

قاضی‌پور نماینده ارومیه و محجوب نماینده تهران به وزیر اقتصاد در خصوص معرفی افراد غیر سهامدار به هیات مدیره شرکت‌های سهام عدالت، به وزیر راه در خصوص لزوم بیان اسم کامل فرودگاه شهید مهدی باکری در پروازهای این فرودگاه و به وزیر کشور در خصوص تسریع در صدور احکام دهیاران بخش رودبار تذکر داد.

سلیمانی نماینده تهران به وزیر نفت در خصوص لزوم گسترش اقداماتی نظیر عقد توافقنامه توسعه علم و فن آوری حوزه نفت و گاز در همه دانشگاه‌ها تذکر داد.

آلیا نماینده تهران به وزیر آموزش و پرورش در خصوص توضیح علت اجبار نیروهای فارغ التحصیل کارشناسی ارشد در رشته‌های تخصصی دبیرستانی به تدریس دوره ابتدایی بدون گذراندن دوره مربوطه تذکر داد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها