امروز : چهارشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 24
۰۳:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 122261
تاریخ انتشار: ۷ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۲۰:۵۳
تعداد بازدید: 16
به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حجت‌الاسلام حمید رسایی نماینده مجلس شورای اسلامی با حضور در همایش استکبارستیزی (از

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حجت‌الاسلام حمید رسایی نماینده مجلس شورای اسلامی با حضور در همایش استکبارستیزی (از حماسه حسنی تا دیپلماسی خمینی) که بعداز ظهر امروز (چهارشنبه) به همت بسیج دانشجویی دانشگاه‌های تهران بزرگ در دانشگاه تهران برگزار شد، اظهار داشت: سلام بر حسینی که پیامش نه تعامل سازنده و نه مذاکره بلکه پیام قیامش امر به معروف و نهی از منکر است.

وی افزود: سلام برحسینی که هرگز برای رفع تحریم آب به وعده‌های یزیدیان دلخوش نکرد و برای رفع تحریم آب دست از اصول و آرمان‌هایش نکشید.

رسایی خاطرنشان کرد: سلام بر حسینی که مذاکره کرد برای امان دادن و نه امان گرفتن. همچنین سلام بر عباسی که آنقدر هیبت داشت که در مقابله با شرک لبخند و قهقهه نزد؛ سلام بر «حری» که از لشکر ابن‌زیاد به لشکر امام حسین آمد نه اینکه از لشکر امام حسین وارد لشکر ابن‌زیاد شود.

این نماینده مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه قاتل هیچ یک از 11 امام معصوم ما نه مسیحیان، نه یهودیان و نه بت‌پرستان بودند، 11 امام معصوم ما به دست کسانی شهید شدند که نماز می‌خواندند، حج می‌رفتند و زکات می‌پرداختند. این بدین معنی است که ما از دشمن بیرونی نترسیم بلکه باید از دشمن درونی ترسید.

وی در همین رابطه گفت:‌جان آخرین امام ما از دست چه کسانی در خطر است؟ در روایات آمده است که می‌گوید امام زمان در هنگام ظهورش گردن بسیاری را در کنار مسجد کوفه می‌زند. این نشان می‌دهد که جریان استکبار برای مقابله با ما علم درونی بلند می‌کند چرا که اگر خود آمریکا ورود کند همه می‌گویند مرگ بر آمریکا.

رسایی در پایان خاطرنشان کرد: اینجا شاخص‌ها است که به ما کمک می‌کند که حق را از باطل بشناسیم که مهمترین این شاخص نیز نائب امام زمان است و حماسه حسینی و دیپلماسی حمینی توجه به این اصل است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها