امروز : پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 18
۱۸:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 122265
تاریخ انتشار: ۷ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۲۰:۵۳
تعداد بازدید: 32
به  گزارش خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، همایش بزرگ استکبار ستیزی دانشجویان دانشگاه تهران با عنوان «از حماسه حسینی تا ...

به  گزارش خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، همایش بزرگ استکبار ستیزی دانشجویان دانشگاه تهران با عنوان «از حماسه حسینی تا دیپلماسی خمینی) در دانشگاه تهران با حضور شخصیت‌هایی نظیر احمد توکلی، صفار هرندی، ودود حیدری، مرتضی طلایی، آیت‌الله حائری شیرازی، حجت‌الاسلام محسن قمی، حجت‌الاسلام فومنی، حجت‌الاسلام نبویان، حسینی، یادگاری، کبگانیان، مسلمی نائینی، سلیمانی، شیخ‌الاسلام و سیدنظام‌الدین موسوی برگزار شد.

در ابتدای این همایش کلیپ‌هایی از سخنرانی مقام معظم رهبری در رابطه با استکبار ستیزی از گذشته تا کنون پخش شد.

در این همایش دانشجویان کشورمان همانطور که دانشجویان پیرو خط امام در سال 58  فریاد مرگ بر کارتر سر دادند با فریاد مرگ بر اوباما به استکبارستیزی پرداختند. این دانشجویان پرچم ایران را در دست داشتند.

در این مراسم محمد گلریز خواننده انقلابی کشورمان به مداحی پرداخت.

دانشجویان بسیجی کشورمان در این همایش اعلام کردند که اگر مقام معظم رهبری اذن دهند با مشت محکمی بر دهان آمریکا و اسرائیل، استکبار را نابود می‌کنند.

در این مراسم به 14 شخصیت استکبار ستیز کشور در عرصه‌های مختلف تندیس ویژه استکبار ستیزی اهدا شد که سیدنظام‌الدین موسوی مدیرعامل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; نیز این تندیس را دریافت کرده و آن را به خانواده شهدا اهدا کرد.

در پایان همایش برخی از شخصیت‌های حاضر در مراسم در جملاتی کوتاه به بیان نظرات خود پیرامون استکبار ستیزی پرداختند و این همایش با مداحی یکی از مداحان اهل بیت خاتمه یافت.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار