امروز : دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 19
۱۶:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 122266
تاریخ انتشار: ۷ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۲۰:۵۳
تعداد بازدید: 34
به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، احمد توکلی نماینده مجلس شورای اسلامی در حاشیه همایش استکبارستیزی در دانشگاه تهران ...

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، احمد توکلی نماینده مجلس شورای اسلامی در حاشیه همایش استکبارستیزی در دانشگاه تهران که به همت بسیج دانشجویی دانشگاه‌های تهران بزرگ در رابطه با اینکه مذاکره کنندگان کشورمان توافق نهایی را انجام دادند یا خیر، گفت: من ملاقات خصوصی نداشتم و اطلاعی از این موضوع ندارم.

توکلی افزود: البته توافق نهایی نشده است، اگر می‌شد که جشن می‌گرفتند.

وی در پاسخ به این سوال که در صورت رعایت نکردن اصول تذکرداده شده به مذاکره کنندگان، مجلس چه برخوردی دارد، گفت: اگر رعایت نکنند خلف وعده محسوب می‌شود.

توکلی در رابطه با عدم رأی اعتماد مجلس به نیلی احمدآبادی وزیر پیشنهادی علوم و تاثیر آن در روابط دولت و مجلس گفت: اگر هر دو طرف چه مجلس و چه دولت عدل و انصاف را در روابط خود رعایت نکنند آنکه ضرر می‌کند مردم هستند ولی در حال حاضر روابط بهترین شکل است.

نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: ما به عنوان یک شیعه باید هم جنبه‌های زندگی امام حسین و هم ائمه دیگر را سرمشق قرار دهیم و از هیبت ظاهری دشمنان نترسیم.

وی افزود: امام حسین(ع) بدون قدرت اقتدار خود را نشان داد و حضرت زینب در حالیکه اسیر بود قدرت داشت.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها