امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۱۴:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 122268
تاریخ انتشار: ۸ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۰:۰۵
تعداد بازدید: 181
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از اردبیل، سردار محمد رضا نقدی شامگاه امشب در مجمع بسیج استان اردبیل اظهار کرد: امروز کشور ما زیر‌ ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از اردبیل، سردار محمد رضا نقدی شامگاه امشب در مجمع بسیج استان اردبیل اظهار کرد: امروز کشور ما زیر‌ ذره‌بین است

و این حساسیت‌ها به خاطر تلاشی است که برای ارائه الگوی جهانی در حال انجام است و تهاجم رسانه‌ای و فرهنگی به گونه‌ای است که بیگانگان سعی می‌کنند یک حرکت گسترده ضد ارزشی را علیه ما تدارک ببینند.

وی با بیان اینکه با بزرگنمایی مسئله‌ای کوچک رسانه‌های بیگانه یک تروریسم فراگیر رسانه‌ای را به راه انداخته‌اند، افزود: ترور به معنای وحشت است و رسانه‌های بیگانه سعی می‌کنند این وحشت را به جان جامعه ما بیندازند و جامعه ما را دچار التهاب کنند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین به حادثه اسید‌پاشی در اصفهان اشاره کرد و گفت: با اهدافی که رسانه‌های بیگانه دنبال می‌کنند سعی‌شان بر این است تا این حرکت‌ها و اقدامات را از طریق رسانه‌های خود آنقدر بزرگ کنند تا آبروی نظام اسلامی ما را زیر‌سئوال برده و در افکار عمومی و حضور گردشگران ترس و واهمه ایجاد کنند.

نقدی با بیان اینکه ما امروز در مسیر ایجاد یک تمدن بزرگ و الگوی بین‌المللی حرکت می‌کنیم که در این مسیر به یک عزم ملی و عمومی نیاز داریم، بیان کرد: در کنار رسانه‌ها شبکه‌های ماهواره‌ای مختلف که نباید به سادگی از کنار آنها گذشت سعی‌شان بر آن است تا فساد اخلاقی در جامعه ما درست کرده و تا مرز فروپاشی نظام خانواده به پیش می‌روند که همین اقدامات سبب شده آمار طلاق در کشور ما در این سال‌ها 3 برابر شود که این امر نتیجه به پشت بام رفتن ماهواره‌هاست.

این مسئول با دروغ خواندن برخی ادعاها در نگاه به شبکه‌های ماهواره‌ای همچون رصد مسائل علمی یا پیگیری اخبار سیاسی گفت: 5 درصد کسانی که مدعی هستند برنامه علمی می‌بینند شاید ادعایشان درست باشد در حالی که این کانال‌ها هیچ برنامه علمی به شکل مستند ارائه نمی‌کنند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین ادامه داد: اگر فردی می‌خواهد اخبار سیاسی را از شبکه‌های بیگانه دنبال کند بدون ماهواره نیز می‌تواند از طریق رادیو اسرائیل یا بی‌بی‌سی این اخبار را در اول وقت گوش کند و دیگر نیازی نیست با آوردن ماهواره به خانه به فساد و تباهی دامن بزند.

نقدی با یادآوری اینکه به هیچ‌وجه برنامه‌های ضد اخلاقی شبکه‌های بیگانه نمی‌تواند با برخی ایجاد محدودیت‌های مقطعی زمینه از بین رفتن فساد و تباهی را به وجود آورد، تصریح کرد: ما در حال حاضر 22 شبکه در کشور داریم که از تنوع برنامه‌های علمی، آموزشی، مستند، فیلم و سریال برای همه گروه‌های سنی برخوردارند و می‌تواند پاسخگوی تنوع‌طلبی باشد اما به نظر می‌رسد تنوع‌طلبی در ادبیات ما مساوی با حرص است.

وی ریشه بسیاری از تباهی و ذلت‌ها را نتیجه همین حرص و بی‌توجهی به قناعت توصیف کرد و گفت: ایجاد فضای بد‌بینی و ابتذال و طلاق در بین خانواده‌ها بر دامنه مشکلات افزوده است.
انتهای پیام/62001/ش40/ف4004

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها