امروز : جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 24
۲۳:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 122270
تاریخ انتشار: ۸ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۰:۰۵
تعداد بازدید: 30
وحید جلیلی، مدیر دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی که به‌ تازگی مسئولیت معاونت فرهنگی‌ اجتماعی شهرداری مشهد را پذیرفته است در گفت‌وگو با خبرنگار ...

وحید جلیلی، مدیر دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی که به‌ تازگی مسئولیت معاونت فرهنگی‌ اجتماعی شهرداری مشهد را پذیرفته است در گفت‌وگو با خبرنگار فارس تأکید کرد: فعالیت‌های دفتر مطالعات جبهه فرهنگی بدون هیچ تغییری با قوت دنبال خواهد شد و در روزهای آتی، محصول تازه‌ای از دفتر در حوزه موسیقی آئینی، با همکاری یکی از هنرمندان بزرگ انقلاب اسلامی منتشر خواهد شد.

جلیلی با توضیح درباره محصولات در دست انتشار دفتر مطالعات اظهار داشت: همچنین بزودی ویژه نامه تاریخ شفاهی مجله راه نیز عرضه و به دنبال آن بیش از 10 جلد از کتاب های تاریخ شفاهی مرتبط با انقلاب اسلامی منتشر خواهد شد.

جلیلی ادامه داد: فعالیت‌های دفتر تهران جبهه فرهنگی زیر نظر برادر بزرگوار، هنرمند پیشکسوت، آقای محمدحسین  نیرومند ادامه خواهد یافت و دفتر مشهد نیز با نظارت حقیر فعال‌تر خواهد شد. بار مسئولیت های اجرایی دفتر همچون سال‌های گذشته بر دوش برادر گرانقدر، آقای مسعود ملکی است و دبیرخانه جشنواره مردمی عمار هم با مدیریت آقای حامد بامروت نژاد  همچنان زیر نظر شورای سیاستگذاری با مسئولیت حقیر فعال خواهد بود.

این چهره فعال در حوزه فرهنگی همچنین یادآور شد: دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی متشکل از مجموعه‌ای از نیروهای مؤمن و انقلابی است که شاید به‌علت حضور حقیر در تهران و ارتباط بیشتر با رسانه‌ها سهم و نقش اصلی آنان در فعالیت‌های دفتر کمتر دیده می‌شد.

مسئول دفتر مطالعت جبهه فرهنگی انقلاب با اشاره به اینکه برخی فعالیت‌های اصلی دفتر مطالعات جبهه فرهنگی تاکنون در دفاتر تبریز و مشهد و کاشان و خرم‌آباد صورت پذیرفته، اشاره کرد: به‌طور مثال، شاید برای شما جالب باشد که مدیریت تولید دو کار موسیقایی مشهور «گزینه‌های روی میز» و «مرگ بر آمریکا» در دفتر کاشان دفتر مطالعات جبهه فرهنگی صورت گرفته است.

جلیلی در ادامه تأکید کرد: حضور حقیر در مشهد در مرحله اول به‌خاطر یک تکلیف شرعی در حوزه مسائل شخصی است و ربطی به مسائل کاری ندارد. پیشنهاد دوستان مدیریت شهری در مشهدالرضا(ع) هم قاعدتا مبتنی‌بر استفاده و گسترش تجربه و الگوی دفتر مطالعات جبهه فرهنگی در فضای وسیع‌تر بوده است.

حضور حقیر در این مسئولیت نه‌تنها به‌معنای تضعیف دفتر نیست؛ بلکه به‌امید خدا و با همکاری همه نیروهای فرهنگی مؤمن شاهد توسعه فعالیت‌های فرهنگی انقلابی خواهیم بود. جلیلی ادامه داد: برخی از چهره‌های برجسته جبهه فرهنگی انقلاب نیز آمادگی کامل خود را برای همکاری در این مأموریت جدید و ارتقاء فضا و فعالیت‌های فرهنگی به‌عنوان الگویی برای دیگر نقاط اعلام کرده‌اند.

معاونت فرهنگی‌ اجتماعی شهرداری مشهد در خاتمه  این گفت‌وگو گفت: از همه دوستان ملتمس دعای خیر برای انجام این مسئولیت مضاعف هستم.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها