امروز : شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 20
۰۷:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 122275
تاریخ انتشار: ۸ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۰:۱۱
تعداد بازدید: 24
به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، یکی از مهم‌ترین رسالت‌های سازمان دارالقرآن آموزش عمومی قرآن کریم و تربیت فعالان

به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، یکی از مهم‌ترین رسالت‌های سازمان دارالقرآن آموزش عمومی قرآن کریم و تربیت فعالان قرآنی است به همین منظور در هفته جاری تفاهم‌نامه‌ای بین این سازمان و رادیو قرآن منعقد شد تا با توجه به مطالبه مقام معظم رهبری مبنی بر توسعه آموزش عمومی قرآن کریم گامی هدفمند برداشته باشد.

بر اساس این تفاهم‌نامه سازمان دارالقرآن دوره‌های آموزش صحیح‌خوانی و حفظ سوره‌های منتخب قرآن کریم را بر روی آنتن رادیو قرآن می‌برد.

برنامه آموزش قرآن کریم به مدت 15 دقیقه و با کارشناسی «محمدمهدی بحرالعلوم» در بخش حفظ سوره‌های منتخب قرآن و «حسین اخوان‌اقدم» در بخش صحیح‌خوانی قرآن کریم از دو هفته آینده بر روی آنتن شبکه رادیویی قرآن قرار می‌گیرد.

در این برنامه مباحث نظری و کارورزی مربوطه آموزش داده می‌شود و قرار است پس از پخش هر پنج جلسه تولیدی آموزش صحیح‌خوانی قرآن کریم یک جلسه از این آموزش به صورت زنده پخش شود تا مخاطبان با تماس با این برنامه بتوانند اشکالات صحیح‌خوانی خود را رفع کنند.

«محمد ضرغام» مدیر آموزش سازمان دارالقرآن در گفت‌وگو با خبرنگار فارس با اشاره به تولید و پخش آموزش قرآن کریم از رادیو قرآن، گفت: پس از پخش این دوره آموزشی، آزمونی از محتوای آن در ادارات تبلیغات اسلامی استان‌ها اخذ می‌شود و به افرادی که بتوانند حد نصاب نمره را کسب کنند گواهینامه مربوطه اعطا خواهد شد.

به گزارش فارس، برنامه آموزش قرآن کریم در دو بخش صحیح‌خوانی(40 برنامه) و حفظ سور منتخب(60 تا 801 برنامه) از شنبه 10 آبان در استودیوی رادیو قرآن ضبط می‌شود.
انتهای پیام/و

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها