امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۱۵:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 122295
تاریخ انتشار: ۸ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۰:۱۱
تعداد بازدید: 23
به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، شهید محمد بروجردی زاده سال 1333 در یکی از روستاهای بروجرد، مبارزی جوان در ...

به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، شهید محمد بروجردی زاده سال 1333 در یکی از روستاهای بروجرد، مبارزی جوان در دوران حکومت سیاه پهلوی و یار شهید چمران در لبنان و همان کسی است که به فرمان شهید بهشتی، مسئولیت تیم حفاظت از امام خمینی(ره) به هنگام ورود به کشور را بر عهده گرفت.

او را از جمله موسسان سپاه پاسداران می دانند که پس از آغاز ناآرامی ها در کردستان به غرب کشور رفت و در آنجا به مسیح کردستان معروف شد.

فرمانده عالی جنگ در جبهه های شمال غرب و غرب آنقدر خلوص نیت داشت که وقتی دید گروهی تلویزیونی به صورت غافلگیرانه در حال تصویربرداری از او هستند به آنها گفت: بروید استغفار کنید! شما باید بروید از این بچه های رزمنده که دارند می جنگند فیلم بگیرد.

مجموعه مستند «نیمه پنهان ماه» در قالبی نو یعنی مصاحبه با همسران شهدا و بررسی زندگی شخصی و اجتماعی ستاره های آسمان شهادت و شهامت ایران زمین، درصدد به تصویر کشیدن گوشه ای از زندگی شهدا به عنوان برترین الگوهای دنیای معاصر دارد.

این هفته نیمه پنهان ماه که قرار است چهارشنبه هفتم آبان ساعت 19 از شبکه افق پخش شود به زندگی شهید محمد بروجردی اختصاص خواهد داشت.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها