امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۲:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 122302
تاریخ انتشار: ۸ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۰:۱۱
تعداد بازدید: 19
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در چهارمین روز برگزاری جشنواره بین المللی فیلم ابوظبی، نشستی با حضور مدیران و کارشناسان فرهنگی و هنری ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در چهارمین روز برگزاری جشنواره بین المللی فیلم ابوظبی، نشستی با حضور مدیران و کارشناسان فرهنگی و هنری برگزار کننده با هدف ارتقاء طرز تفکر بنیان گذاران صنعت فیلم سازی امارات متحده عربی تشکیل شد.

در پی این نشست کارشناسان صنعت فیلم سازی ، دستاوردهای بدست آمده از سرمایه گذاری در صنعت سینمای امارات متحده عربی در دهه گذشته را مورد بحث و بررسی قرار دادند.

به نقل از رئیس جشنواره بین المللی فیلم ابوظبی «علی الجبری» در همین نشست، "این وظیفه ماست که در همین فستیوال ها و جشنوارهها ، صنعت سینما را رقابتی نماییم". 

همچنین به نقل از مدیر فروش جشنواره "ما نیاز به برنامه منسجم در صنعت سینمای امارات داریم و همچنین وی پیشنهاد همکاری بیشتر بین سه قطب اصلی فیلم سازی منطقه ابوظبی ،دبی و دوحا را مطرح نمود.

بنابراین گزارش ،هشتمین دوره جشنواره فیلم ابوظبی پنج شنبه شب ،ا آبان ماه (23 اکتبر)افتتاح شده است که پس از یک هفته برگزاری 1 نوامبر (10 آبان) با نمایش انیمیشن «قهرمان شماره 6» به کار خود پایان خواهد داد.
انتهای پیام/
 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها