امروز : پنجشنبه ۲ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 23
۲۳:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 122313
تاریخ انتشار: ۸ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۰:۱۱
تعداد بازدید: 12
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، این سوگواره در دو بخش ویژه عکس‌های قدیمی موجود نزد مجموعه‌داران و صاحبان عکس‌ها و عکس‌های دسته‌جمعی ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، این سوگواره در دو بخش ویژه عکس‌های قدیمی موجود نزد مجموعه‌داران و صاحبان عکس‌ها و عکس‌های دسته‌جمعی اهالی یک هیئت به همراه ارکان هیئت برگزار می‌شود.
علاقه‌مندان به شرکت در سوگواره تصویر عاشقان حسینی می‌توانند تصاویر خود را تا 24 آبان به نشانی دبیرخانه واقع در میدان هفت تیر، ابتدای خیابان بهار شیراز، نبش میدان بهار شیراز، موزه عکسخانه شهر ارسال کنند. آثار دریافتی از اول آذر داوری و 10 آذر ضمن برپایی نمایشگاه آثار برتر، از برگزیدگان تجلیل می‌شود.
در بخش عکس‌های قدیمی 40 اثر انتخاب و از تمام صاحبان عکس‌های قدیمی با اهدای لوح و هدیه نقدی تقدیر خواهد شد. در بخش عکس‌های یادگاری از 10 عکاس برگزیده با اهدای کمک‌هزینه حج عمره، سفر زیارتی کربلای معلی، سفر به مشهد مقدس و هدایای نقدی تقدیر می‌شود.
نگاه زیبایی‌شناسانه، توجه به هویت و باورهای دینی، آموزه‌های مذهبی و مفاهیم اخلاقی، رعایت سنت‌های حاکم بر خیمه عزاداری، ترویج سبک زندگی ایرانی اسلامی و رفتارسازی و الگوسازی مناسب از جمله شاخص‌های داوری آثار در سوگواره تصویر عاشقان حسینی است. 
برای کسب اطلاعات بیشتر و شرکت در این سوگواره به سایت www.iranphotomuseum.com و رسانه خبری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران fhnews.ir مراجعه کنید.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها