امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۱۸:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 122327
تاریخ انتشار: ۸ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 18
سوسن باستانی در گفت و گو با خبرنگار جامعه فارس گفت: پس از تدوین گزارش اولیه در مورد لایحه دائمی شدن مدیریت خدمات کشوری پیشنهاداتی در حوزه زنان از سوی ...

سوسن باستانی در گفت و گو با خبرنگار جامعه فارس گفت: پس از تدوین گزارش اولیه در مورد لایحه دائمی شدن مدیریت خدمات کشوری پیشنهاداتی در حوزه زنان از سوی معاونت امور زنان داده شد که این پیشنهادات رأی نیاورد.

وی ادامه داد: هم اکنون این لایحه به هیأت دولت ارسال شده است و باید منتظر باشیم تا هیأت دولت نظر خود را بدهد و تا آن لایحه نهایی نشود

معاون امور راهبردی معاونت امور زنان افزود: به عنوان مثال افزایش مرخصی زایمان از 6 ماه به 9 ماه در قانون نبود که با 9 ماه آن موافقت نشد اما موافقت شد که 6 ماه در قانون وارد شود ولی باید منتظر باشیم تا ببینیم لایحه نهایی که به تصویب هیأت دولت می‌رسد شامل چه مواردی است.

به گزارش فارس، مدت زمان آزمایشی لایحه مدیریت خدمات کشوری به اتمام رسیده است و باید دولت تا چند هفته آینده لایحه دائمی شدن آن را به مجلس ارسال کند اما به مواردی از این لایحه که هم اکنون در هیأت دولت در حال بررسی است انتقاداتی وارد است مبنی بر اینکه پاره‌ای از حقوق زنان که در قوانین گذشته وجود داشت در این لایحه حذف شده است.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها