امروز : جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 23
۱۹:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 122329
تاریخ انتشار: ۸ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 15
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از سازمان میادین، سید احمد صفوی در خصوص فرا رسیدن ایام محرم الحرام و افزایش تقاضای شهروندان ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از سازمان میادین، سید احمد صفوی در خصوص فرا رسیدن ایام محرم الحرام و افزایش تقاضای شهروندان تهرانی به منظور تهیه دام جهت ادای نذورات گفت: همه ساله طرح عرضه بهداشتی دام زنده صرفا از طریق مراکز ثابت 3 گانه سازمان به اجرا گذاشته می شود و بنابر آمار سال های گذشته تعداد دام ذبح شده در این ایام معمولا بیش از تعداد دام عرضه شده در روز عرفه و عید سعید قربان است.

مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره بار شهردای تهران با توجه به استقبال بسیار زیاد هیئت های عزاداری و شهروندان تهرانی در این ایام خاطر نشان کرد: مطابق سال های گذشته طرح عرضه بهداشتی دام زنده با قوت بیشتر در این مراکز به مرحله اجرا گذاشته می شود.

وی درباره افزایش ساعات کار مراکز ثابت سازمان میادین در این ایام گفت: این مراکز همه روزه از ساعت 8 صبح تا 19 بعد از ظهر فعال هستند که با توجه به پیش بینی و تمهیدات لازم، ساعت کار مراکز عرضه دام ثابت در روزهای 11 و 12 آبان ماه که مصادف با 8 و 9 محرم (تاسوعا حسینی) از ساعت 7 صبح الی 19 بعد از ظهر آماده خدمات رسانی به شهروندان خواهند بود.

صفوی در خصوص بکارگیری دکتر دامپزشک جهت معاینه دام اظهار کرد: هر یک از مراکز از 4 لغایت 12 آبان با حضور یک دکتر دامپزشک و در روزهای هشتم و نهم ماه محرم 5 دامپزشک به تفکیک هر مرکز با هماهنگی شبکه دامپزشکی شهر تهران در مراکز حضور خواهند داشت.

وی در خصوص تهیه و دپوی دام مورد نیاز در مراکز عرضه دام افزود: ایجاد فضای مناسب جهت نگهداری دام و همچنین ایجاد فضای مناسب جهت عرضه بهداشتی دام بصورت زنده در هر مرکز تعبیه شده است.

مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره بار شهردای تهران با تاکید بر اینکه تقویت سیستم صندوق فروشگاهی جهت تسریع در امر صدور فاکتور از موضوعاتی است که در این ایام مد نظر قرار گرفته است، گفت: بکارگیری ذابحین واجد شرایط جهت فعالیت در قربانگاه های مراکز در روزهای هشتم و نهم محرم در دستور کار قرار دارد.

وی درباره هماهنگی با شهرداری های مناطق جهت ارائه خدمات از جمله استقرار مخازن حمل محتویات و احشاء و ضایعات حاصل از ذبح دام در قربانگاه های مراکز اظهار کرد: بکارگیری سه نفر از کارشناسان مدیریت کنترل کیفیت این معاونت و نیز تشکیل اکیپ نظارتی بصورت ویژه جهت مدیریت و نظارت بر فعالیت مراکز عرضه بهداشتی دام نیز در این ایام انجام خواهد شد.

صفوی با اشاره به آدرس مراکز عرضه دام زنده که در این ایام آماده خدمات دهی به شهروندان خواهند بود، افزود: مرکز عرضه دام زنده منطقه 18 واقع در بزرگراه آزادگان، پایین تر از احمدآباد مستوفی، جنب پارک آزادشهر؛ مرکز عرضه دام زنده منطقه 15 واقع در سه راه افسریه، بزرگراه امام رضا (ع)، بعد از گردنه تنباکوئی، نرسیده به بازار گل و گیاه و همچنین مرکز عرضه دام زنده منطقه 4 واقع در جاده دماوند، خیابان سازمان آب، خیابان پیشوا مراکز ثابت عرضه دام زنده سازمان میادین هستند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها