امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۰۵:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 122330
تاریخ انتشار: ۸ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 20
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روابط عمومی سازمان بازرسی کل کشور، در راستای توسعه و تعمیق مطالعات و پژوهش‌های علمی و کاربردی ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روابط عمومی سازمان بازرسی کل کشور، در راستای توسعه و تعمیق مطالعات و پژوهش‌های علمی و کاربردی در زمینه نیازهای سازمانی و به منظور استفاده بهینه از ظرفیت‌های موجود در حوزه‌های تحقیقاتی و پژوهشی کشور، با پیشنهاد و هماهنگی‌های بازرسی امور ورزش و جوانان سازمان، تفاهم‌نامه همکاری بین مرکز مطالعات و پژوهش‌های سلامت اداری و مبارزه با فساد سازمان بازرسی کل کشور و پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی منعقد شد.

این تفاهم‌نامه با حضور محمدحسین یعقوبی معاون نظارت و بازرسی امور فرهنگی و اجتماعی و غلامرضا خدادادی بازرس کل امور ورزش و جوانان سازمان توسط ملک محمدی، رئیس مرکز مطالعات و پژوهش‌های سلامت اداری و مبارزه بافساد سازمان بازرسی کل کشور و قراخانلو رئیس پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی به امضاء رسید.

هدف از امضاء این تفاهم‌نامه، ایجاد ارتباط و گسترش همکاری­‌ها و فعالیت­‌های علمی، پژوهشی، آموزشی و مشاوره­‌ای در تمامی زمینه‌های تربیت بدنی و ورزشی مرتبط با وظایف سازمان و پژوهشگاه است و بر اساس آن مقرر شده که طرفین نسبت به همکاری در برگزاری سمینارها، کار‌گروه‌ها و کنفرانس‌های علمی در خصوص موضوعات مرتبط با رسالت سازمان و پژوهشگاه اقدام کنند.

همچنین، همکاری لازم نسبت به انتشار کتب و نشریات علمی - پژوهشی مشترک و بهره‌مندشدن از امکانات یکدیگر از قبیل توان‌ فکری، تجربی، پژوهشی، کتابخانه‌ای، ارتباطات بین‌المللی و فضای فیزیکی از دیگر موضوعات مطروحه در این تفاهم‌نامه است.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار