امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۰۳:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 122353
تاریخ انتشار: ۸ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 16
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، نشست مشترک دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس و رئیس اتحادیه پوشاک کشوری برای اجرایی شدن مصوبات سی و سومین ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، نشست مشترک دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس و رئیس اتحادیه پوشاک کشوری برای اجرایی شدن مصوبات سی و سومین جلسه کارگروه ساماندهی مد و لباس برگزار شد.

در این نشست مصوب شد به منظور ارتقای کیفیت محصولات لباس‌های عرضه شده در جامعه، طراحان واجد صلاحیت از طرف دبیرخانه کارگروه به اتحادیه معرفی شوند تا در قالب نظامنامه حقوقی طراحان با تولید کنندگان به فعالیت بپردازند.

در این نشست دو طرف توافق کردند تا با ایجاد سازوکارهای لازم برای عرضه مطلوب آثار برای کاربردی شدن این محصولات به مخاطبان جامعه تدابیر و اقدامات لازم را انجام داده تا زمینه افزایش انگیزه را برای تولید انبوه و گسترده برای تولیدکنندگان ایجاد کنند.

دیگر مصوبه مورد توافق در این نشست انتشار ژورنال شیما به صورت مشترک از سوی دو طرف بود که از این پس با نام و لوگوی کارگروه ساماندهی مد و لباس و اتحادیه پوشاک کشوری منتشر خواهد شد.

همچنین در پایان این نشست دو طرف بر ادامه همکاری های مشترک برای کاربردی شدن محصولات، معرفی طراحان برتر به تولید کننده، رشد و ارتقای محصولات در جامعه و همکاری برای رشد حوزه مد و لباس توافق کردند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها