امروز : سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 23
۱۰:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 122387
تاریخ انتشار: ۸ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 84
به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ;  به نقل از المنار، سید حسن نصرالله در مراسم شب پنجم محرم که با شعار « لبیک یا نصرالله» ...

به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ;  به نقل از المنار، سید حسن نصرالله در مراسم شب پنجم محرم که با شعار « لبیک یا نصرالله» حاضران آغاز و بطور مستقیم از شبکه المنار پخش می‌شد، تاکید کرد که قرآن کریم و احادیث نبوی بسیاری از حوادث آینده را برای بسیاری از مسلمانان روشن کرده‌اند و از جمله مهمترین این مسائل می‌توان به ظهور حضرت مهدی(عج) اشاره کرد.

وی در ادامه با بیان اینکه قرآن کامل‌ترین کتاب است، افزود: هر شخصی می تواند درباره آینده و رویدادهای آن پیش‌گویی کند و ممکن است برخی از این پیش‌گویی ها درست باشد و برخی ها نادرست، اما هر آنچه در قرآن کریم درباره آینده آمده است، کاملا درست است.

سید حسن نصرالله خاطرنشان کرد: یکی از مسایلی که همیشه همراه انسان بوده تلاش برای آگاهی درباره آینده و حل مشکلات خود از این طریق است.

وی افزود: امروز گروه‎های مختلف به اخبار آخر الزمان استناد می کنند تا درستی راه خود را اثبات کنند. برخی هم از این اخبار به عنوان جنگ روانی استفاده می کنند و گروهی هم مانند جرج بوش و ریگان بر اساس این اخبار طرح و راهبرد می سازند. مسلمانان از این دست اخبار، بسیار دارند و در قرآن و روایات می توان آنها را یافت. این موضوع هنگامی که به مسئله مهدی موعود (علیه السلام) مرتبط می‌شود، اهمیت ویژه‌ای پیدا می کند.

وی در ادامه به بحث درباره پیش گویی ها و روشهای آن نزد گروههای مختلف پرداخت و تنها راه صحیح خبر از غیب و آینده را راه مرتبط با خداوند عنوان کرد.

در چهار شب پیشین مراسم عزدارای سرور و سالار شهیدان در مجمتع سیدالشهدا بیروت علاوه بر سید حسن نصرالله(جزئیات بیشتر)، شیخ نعیم قاسم معاون دبیرکل حزب الله(جزئیات بیشتر) و شیخ محمد یزبک(جزئیات بیشتر) سخنرانی کرده بودند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها