امروز : پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 19
۱۷:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 122413
تاریخ انتشار: ۸ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 35
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، موسسه نظر سنجی آمریکایی «پیو» طی بررسی‌های صورت یافته اعلام کرد که حملات سایبری بر ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، موسسه نظر سنجی آمریکایی «پیو» طی بررسی‌های صورت یافته اعلام کرد که حملات سایبری بر شرکت‌ها و کشورها احتمالا در دهه آینده افزایش خواهد یافت.

روزنامه انگلیسی «گاردین» امروز (چهارشنبه) با انتشار این خبر نوشت: 4 بخش مرتبط سامانه‌های اینترنتی که شامل بخش‌های دفاعی، انرژی، مالی و حمل و نقل خواهند بود هدف حملات سایبری قرار خواهند گرفت.

«استیو بیکر» از کارشناسان امور سایبری در موسسه «اسنتپتو و جانسن» در این‌باره گفت: «ما قبلا به حملات سایبری از جانب روسیه و چین عادت کرده بودیم اما حالا باید نگران حملات سایبری به بخش‌های زیر ساختی از سوی ایران، سوریه و کره شمالی باشیم و در مرحله بعد نیز حزب الله لبنان و گروه انانیموس قرار خواهند داشت.»

این روزنامه در خاتمه ضمن اشاره به مبدا بد افزار «استاکس نت» نوشته است که این ویروس از سوی اسرائیل و آمریکا برای حمله به بخش زیر ساخت‌های هسته‌ای ایران تولید شد. گاردین در ادامه نوشته است: «در دهه بعد جهان شاهد حملاتی از قبل استاکس‌نت حتی در ابعاد بزرگتر خواهد بود.»

انتهای پیام/ق

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها