امروز : پنجشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 July 27
۲۳:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 122417
تاریخ انتشار: ۸ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۱۰:۰۱
تعداد بازدید: 145
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از اردبیل، سردار محمد‌رضا نقدی در مجمع بسیجیان اردبیل اظهار کرد: امروز تکلیف سنگینی بر دوش ما گذاشته شده ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از اردبیل، سردار محمد‌رضا نقدی در مجمع بسیجیان اردبیل اظهار کرد: امروز تکلیف سنگینی بر دوش ما گذاشته شده تا در آستانه تحول بزرگ که بر معیار نظم جهانی در حال شکل‌گیری است بتوانیم نقش خودمان را به شایستگی انجام داده و در این عرصه موفق عمل کنیم.

وی با بیان اینکه امروز تمام ایسم‌‌ها و مکاتب غربی به بن بست رسیده و راهی جز گرایش به حقیقت اسلام ندارند، گفت:‌ اسلام امروز از برجستگی خاصی در دوران افول سوسیالیسم و لیبرالیسم برخودار شده به طوری که نظام اسلامی ما به خاطر برجسته‌گی‌هایی که دارد مورد تهدید و هجمه بسیار فراوان است.

نقدی عنوان کرد: در کشور ما محاکمه یک فرد غیرسیاسی و مجازات او از طریق رسانه‌های غربی و سران کشورهای مختلف مورد توجه قرار گرفته و حتی در آن زمینه موضع‌گیری می‌کنند در حالی که هزاران جنایت و صدور حکم در دادگاه‌های کشورهای مختلف را به اشکال مختلف شاهد هستیم اما هیچ پوشش رسانه‌ای در این زمینه مشاهده نمی‌شود در حالی که قصاص یک زن ایرانی آن همه به خاطر جرم قتل انجام داده این قدر مورد توجه قرار می‌گیرد در حالی که در کشور مصر در یک روز برای 670 نفر شخصیت سیاسی حکم اعدام صادر می‌شود اما رسانه‌ها کوچکترین اظهارنظری در آن مورد نمی‌کنند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین همه این تلاش‌ها را برای به انحراف کشیدن جمهوری اسلامی ایران از مسیر الگو شدن بیان کرد و گفت: باید این الگوسازی بدون کمترین خدشه و انحراف و در مسیر سعادت بشر انجام شود چرا که ما اعتقاد داریم دنیا امروز شیوه و مرام ما را پذیرفته است و در این که بهترین ایدولوژی و تفکر را صاحب هستیم تردیدی وجود ندارد.

نقدی بهترین راه مقابله این زورمداری‌ها را گرایش به مکتب اسلام و اهل بیت و ذلت‌ناپذیری مرام حسینی توصیف کرد و گفت: اسلام به عنوان دین مقبول، تمام مکاتب غرب را به انزوا و نابودی کشانده و امروز برای همه عالم مشخص است که گرایش به مشی اهل بیت می‌تواند نجات بخش باشد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه دولت و مجلس به تنهایی قادر نیستد مشکلات و گرفتاری‌های جامعه نظیر فقر، اعتیاد، طلاق، بیکاری، بی‌سوادی و ... را به تنهایی حل کنند چرا که برای زدودن این آثار نابه‌هنجار اجتماعی باید به الگویی جهانی تبدیل شویم، گفت: این کار به هیچ‌وجه به تنهایی از عهده دولت و مجلس ساخته نیست و ما در جنگ تمام عیاری که با قدرت‌های شیطانی داریم باید با انسجام و وحدت عمل بیشتر حرکت کنیم تا همان‌طوری که قفس شاه و امسال آن را شکستیم قفس شیطان بزرگ آمریکا را که همواره به دنبال کارشکنی است با بصیرت و قدرت خود بشکنیم.

نقدی با بیان اینکه غربی‌ها زیر پای نخبگان ما نشسته‌اند و حتی با ارسال دسته چک برای آنها برای توسعه علمی این کشور و توقف در این مسیر برنامه‌ریزی انجام داده‌اند گفت: دشمن برای همه شئونات زندگی ما از اقتصاد گرفته تا فرهنگ و سیاست توطئه‌ ‌چیده به طوری که با راه‌اندازی 166 شبکه ماهواره‌ای تلاش می‌کنند توطئه‌ای مسموم و ضد اخلاقی علیه نظام ما انجام دهند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین ادامه داد: از سال 85 تاکنون غربی‌ها تعداد کانال‌های ماهواره‌ایفارسی زبان ‌خود را از شش مورد به 166 مورد رسانده‌اند و با تنوع بخشی به این شبکه‌ها و برنامه‌ها سعی می‌کنند برای همه سنین برنامه تولید کرده و افکار آنها را آلوده کنند.

نقدی انگیزه گرایش به ماهواره را فساد اخلاقی، پایمال کردن معنویت،گرایش به گناه و فساد و ابتذال، تنفر ایجاد کردن، شبهه افکنی و برخی اظهارات سیاسی غیر واقع توصیف کرد و گفت: در چنین جریانی باید خود مردم به صحنه بیایند و اجازه ندهند استکبار جهانی در ایجاد یک نظام تمدنی قوی اسلامی مانع ایجاد کرده و بخواهد خلا به وجود آورند.

وی تصریح کرد: بدون مشارکت عمومی نمی‌توانیم موفق عمل کنیم و باید به یاد داشته باشیم مشارکت تنها مربوط به زبان انتخابات نیست بلکه در همه صحنه‌ها و حوزه‌ها به این مشارکت بالا و توانمند نیاز داریم .

نقدی در ادامه سخنان خود ضرورت بهره‌گیری از ظرفیت‌های محلی و برنامه‌ریزی‌های منطقه‌ای را در زدودن بسیاری از آْسیب‌ها و مشکلات جامعه یادآور شد و گفت: گاه تصمیم‌گیری‌های متمرکز خاصیت چندانی ندارد و هیچ تناسبی با شرایط محلی و منطقه‌ای ندارد در حالی که باید در کنار بالا بردن مشارکت مردمی تصمیم‌گیری به شکل محله‌ای انجام شود تا خودمان بتوانیم ورود عملی داشته باشیم.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین ادامه داد: با این رویکرد می‌توانیم بسیاری از آسیب‌ها نظیر بدحجابی و بیکاری را با حرکت جمعی و محله‌ای و بهره‌‌گیری از ظرفیت‌های خالی برطرف کنیم چرا که نباید در این زمینه منتظر یک حرکت دولتی و اجرایی بود بلکه بهتر است کارها به شکل فراگیر به انجام برسد.

حمایت سردار نقدی از اقدام فرماندار پارس‌آ‌باد در جمع‌آوری قلیان‌سراها

وی فعالیت مجامع بسیج را در کشور با نگاه عملی و راهبردی به دور ازنگرش‌های آکادمیک صرف،یادآور شد و گفت: در قدم اول باید مباحث تقریبی بوده و از کلی‌گویی پرهیز کنیم.

نقدی نمونه کار موفق وعملیاتی در این حوزه را حرکت فرماندار پارس‌آباد در برچیدن قلیان سراها بیان کرد و گفت: بیش از 4 هزار پزشک ممتاز کشور به رئیس جمهور نامه نوشتند که قلیان کشیدن چه مضراتی را دارند ولی گاه ما در کمال بی‌توجهی کاری را ضد سلامت انجام می‌دهیم که خودمان واقف نیستم بلکه بهتر است دولت با استفاده از ظرفیت‌های محلی نسبت به جمع آوری قلیان سراها اقدام کنند.

نقدی افزود:‌ در مجامع باید به نقطه اجماع و اقنا برسیم به طوری که با طرح موضوع قبل از جلسه اعضا را به مشارکت بیشتر و ارائه راهکارهای مختلف دعوت کیم تا با پیدا کردن اولویت‌ها که یک اساس اساسی در مدیریت جهانی است بتوانیم تصمیم‌گیری درست انجام داده و کار را عملیاتی کنیم.

وی انجام کارهای خرد و کوچک را بی‌نتیجه و کار را نصفه و نیمه رها کردن بی‌ارزش خواند و گفت: کار باید با اولویت، عقلانیت و اغنای درست انجام شود و روحیه بسیجی خودمان را باید حفظ کنیم.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین بیان کرد: همانطوری که بسیجیان در صحنه‌های مختلف نظیر فتنه‌ 88، خلق حماسه 9 دی راهپیمایی 22 بهمن و روز قدس و سایر صحنه‌ها در میدان عمل حضور دارند باید در این حوزه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی نیز به مانند صحنه‌های سیاسی و بین‌المللی در صحنه باشند.

نقدی گفت: فلسفه مجامع را کار گروهی، کارشناسی شده، سنجیده و  تصمیم‌‌گیری گروهی همه باید به سمتی حرکت کنیم تا بسیاری از نقشه‌ها و توطئه‌های دشمن خنثی شود.

رشد جمعیت در غرب منفی است

رئیس سازمان بسیج مستضعفین  با بیان اینکه آمریکایی‌ها حتی علیه مردم خودشان نیز به کارهای ضد انسانی دست می‌زنند گفت: نباید احساس کنیم که آمریکا و غربی‌ها تنها دشمن ما هستند بلکه آنها با حکمرانی نابجا و غلط دشمن مردم خودشان نیز هستند و جای تاسف اینجاست که مردمان این کشورها در خواب غفلت به سر می‌برند به طوری که نمی‌دانند رئیس جمهور آنها از جنس همجنس‌بازان است و به حمایت از کودک‌کشی خود افتخار می‌کند.

نقدی نتیجه گزینش سبک زندگی غربی را فنا و نابودی توصیف کرد و گفت: یکی از آثار این سبک زندگی غلط غربی‌ها بالا رفتن آمار سقط جنین است که برای پایین آوردن این کار غربی‌ها به همجنس بازی روی آورده‌اند.

وی نتیجه این حرکت فساد انگیز غربی‌ها را انقراض نسل آنها توصیف کرد و گفت: در همه کشورهای غربی رشد جمعیت منفی است به طوری که بعد از سال‌ها نژاد اروپایی را باید درموزه‌ها جست و جو کرد و این کاهش جمعیتی به حدی است که اروپایی‌ها سعی می‌کنند از سایر ملل جمعیت وارد کشورخود کنند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین افزود: در این پیچ تاریخی و نظم نوین جهانی که مقطع خطیری است تنها فرمول نجات بشریت گرایش به اسلام ناب و زندگی حیات بخشی است که همه باید به اهمیت آن پی ببریم.

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از اردبیل، نقدی در پایان سخنان خود  ضرورت برپایی حلقه‌های تربیتی صالحین و احیای امر به معروف و نهی از منکر را بیان کرد و گفت: این یک تکلیف شرعی است و همه باید به آن عمل کنیم و قطعا بسیجیان در این مسیر پیشروتر عمل خواهند کرد.
انتهای پیام/62001/ش40

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها