امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۱۵:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 122447
تاریخ انتشار: ۹ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۰:۳۴
تعداد بازدید: 37
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، پس از ترور «یهودا گلیک» خاخام صهیونیستی ، جنبش جهاد اسلامی اعلام کرد که این ترور ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، پس از ترور «یهودا گلیک» خاخام صهیونیستی ، جنبش جهاد اسلامی اعلام کرد که این ترور نشان‌دهنده پیشرفت امکانات مقاومت است تا با حجم فزاینده ظلم رژیم صهیونیستی بر فلسطین متناسب باشد.

بنا به گزارش «فلسطین الیوم»، «داوود شهاب» سخنگوی جهاد اسلامی در اظهاراتی مطبوعاتی گفت: صهیونیست افراطی «گلیک» به سزای آنچه شایسته‌اش بود، رسید. وی یکی از خطرناک‌ترین تحریک‌کنندگان برای یورش به مسجدالاقصی و قدس و نیز قتل ملت ما بود.

رژیم صهیونیستی پس از ترور گلیک در اقدامی بی‌سابقه مسجدالاقصی را به صورت کامل بست (جزئیات بیشتر). شهاب از کلیه مردم فلسطین به ویژه ساکنان اراضی اشغالی 48 و کرانه باختری خواست در مخالفت به این تصمیم به سمت مسجدالاقصی بروند .

کانال 10 رژیم صهیونیستی و مقامات این رژیم جهاد اسلامی را مسئول این ترور گلیک معرفی کرده است. صبح امروز «معتز الحجازی» یکی از اسرای آزاد شده جهاد اسلامی به دست رژیم صهیونیستی به شهادت رسید (جزئیات بیشتر). رژیم صهیونیستی اعلام کرده است که وی، گلیک را ترور کرده است.

جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) نیز در واکنش به ترور گلیک ، آن را تبریک گفت. «فوزی برهوم» سخنگوی حماس گفت: این عملیات قهرمانانه پاسخی طبیعی به ظلم و تجاوزهای رژیم اشغالگر در قدس و مسجدالاقصی است.

وی از تمام ملت فلسطین و ساکنان قدس درخواست کرد به سوی عملیات‌های بیشتری از این نوع بشتابند و با تمام قوا در مقابل رژیم صهیونیستی بایستند.

در تازه‌ترین گزارش‌ها از بیمارستانی که گلیک در آن بستری است اعلام شده که به سمت او چهار نیز شلیک شده و پزشکان مجبور شده‌اند بخشی از ریه او را جدا کنند اما حال وی همچنان وخیم است.
انتهای پیام/ص

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها