امروز : جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 23
۰۲:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 122452
تاریخ انتشار: ۹ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۰:۳۴
تعداد بازدید: 28
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «لیندسی گراهام» سناتور جمهوری‌خواه آمریکا در یک نشست محرمانه اظهارات نژادپرستانه‌ای را ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «لیندسی گراهام» سناتور جمهوری‌خواه آمریکا در یک نشست محرمانه اظهارات نژادپرستانه‌ای را مطرح کرد.

طبق صداهای ضبط شده‌ای که در اختیار شبکه «سی ان ان» قرار گرفته است، گراهام در یک جلسه محرمانه گفته است: «اگر من رئیس‌جمهور شوم، مردان سفیدپوست انجمن‌های مردانه نقش خیلی مهمی در دوران ریاست‌جمهوری من ایفا خواهند کرد.»

این جمهوری‌خواه ایالت کارولینای جنوبی در اینباره به سی ان ان گفت که این اظهارات را چند هفته پیش در جامعه ایرلندی چارلستون، یک خیریه کاتولیک ایرلندی که تمامی اعضای آن را مردان تشکیل می‌دهند، گفته است.

گراهام در توجیه اظهارات خود گفت که این حرف‌هایش در ضیافت شام سالانه گریدیرون که سیاستمداران معمولاً حرف‌های طنز و شوخی می‌زنند مطرح شده است.

وی ادامه داد که حضار در مهمانی را دعوت کرده تا «خاکی باشند و شوخی کنند و مسخره بازی درآورند و سپس یک چیز جدی بگویند و سپس بنشینند و اگر بیش از 20 دقیقه حرف بزنند، بقیه به سمت آنها یک چیز پرتاب کنند.»

لیندسی گراهام احتمالاً در انتخابات میاندوره‌ای کنگره به سادگی پیروز می‌شود و به سمت ریاست‌جمهوری آمریکا نیز فکر می‌کند و آن را نیز در افکار خود می‌پروراند و اخیراً به ویکلی‌استاندارد گفته است که ممکن است برای رقابت‌های دور بعدی ریاست‌جمهوری آمریکا شرکت کند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها