امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۲۰:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 122453
تاریخ انتشار: ۹ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۰:۳۴
تعداد بازدید: 51
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، پیش از ظهر امروز رئیس و اعضای کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران از خط 7 مترو بازدید کردند. احمد دنیامالی، ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، پیش از ظهر امروز رئیس و اعضای کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران از خط 7 مترو بازدید کردند.

احمد دنیامالی، اسماعیل دوستی، ابوالفضل قناعتی و اقبال شاکری از اعضای کمیسیون عمران به همراه هابیل درویش مدیرعامل شرکت متروی تهران و حومه در ابتدا از کارگاه خط 7 مترو واقع در نواب بازدید کردند.

در حاشیه بازدید رئیس اعضای کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران تأکید شد که خط 7 متروی تهران به طول 27 کیلومتر و با 25 ایستگاه در نظر گرفته شده است.

در بازدید از خط 7 متروی تهران و با توجه به پیشرفت کار در این خط تأکید شد که فاز نخست خط 7 مترو از اتوبان بسیج تا بوستان گفت‌وگو به طول 10 کیلومتر در شهریور 94 به بهره‌برداری خواهد رسید.

به گزارش فارس، از جمله ایستگاه‌های خط مترو، ایستگاه‌ افسریه، ورزشگاه شهید تختی، محلاتی، 17 شهریور، خیابان مولوی، میدان محمدیه، خیابان نواب، بیمارستان امام خمینی(ره)، برج میلاد و میدان صنعت هستند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار