امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۰۰:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 122466
تاریخ انتشار: ۹ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۰:۳۴
تعداد بازدید: 17
حجت‌الاسلام احمد سالک عضو جامعه روحانیت مبارز در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; درباره ایده‌آل نمایندگان ملت برای

حجت‌الاسلام احمد سالک عضو جامعه روحانیت مبارز در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; درباره ایده‌آل نمایندگان ملت برای وزیر علوم اظهار داشت: نکته اول این است که وزیر علوم باید در طراز انقلاب اسلامی بوده و از قدرت علمی و بصیرتی و در عین حال عدم وابستگی به مسائل جناحی برخوردار باشد.

سالک ادامه داد: خط قرمز مجلس دو نکته اساسی است؛ یکی مسئله فتنه 78 و 88 به هر شکل اعم از حضور، تائید و حمایت از این فتنه‌ها و مسئله بعدی نیز تبعیت عملی از ولایت است.

نماینده مردم اصفهان در مجلس با بیان اینکه ممکن است خیلی‌ها در ولایتمداری شعار دهند ولی در عمل طور دیگری رفتاری کنند افزود: مثلا مقام معظم رهبری به لزوم توجه به جوانان مومن انقلابی تاکید داشتند اما ما شاهد برخورد با آنها در دانشگاه‌ها هستیم.

وی تصریح کرد: اصلاح‌طلب بودن افراد به هیچ عنوان به معنای عدم ولایتمداری آنها نیست اما باید از نیروهای حزب‌اللهی استفاده شود چرا که دانشگاه، جولانگاه سیاسی نیست.

سالک با اشاره به هزینه‌های فتنه 78 و 88 برای کشورمان تاکید کرد: مجلس در مقابل وزرای پیشنهادی علوم کاملا منطقی برخورد می‌کند، اما وقتی رئیس‌جمهور در زنجان علیه مجلس حرف می‌زند و بحث بورسیه‌ها را مطرح می‌کند و زمانی که آقای آشنا حرف‌هایی را که در شان خودشان است به مجلس نسبت می‌دهند نمایندگان نیز می‌فهمند کسی که معرفی می‌شود در همین راستاست.

عضو جامعه روحانیت مبارز با تاکید بر اینکه مجلس و دولت باید بتوانند بار سنگین اداره کشور را بلند کنند و جلوی کسانی که به دنبال رخنه در این وحدت هستند را بگیرند گفت: نمایندگان ملت خواسته‌ای جز تعالی ملی و حرکت دانشگاه در مسیر ولایت ندارند.
انتهای پیام/
 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها