امروز : دوشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 25
۰۳:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 122480
تاریخ انتشار: ۹ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۰:۳۴
تعداد بازدید: 11
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مفتی اعظم سوریه با تاکید بر حضور تروریست‌ها خارجی در این کشور، بر ناکامی ائتلاف به رهبری

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مفتی اعظم سوریه با تاکید بر حضور تروریست‌ها خارجی در این کشور، بر ناکامی ائتلاف به رهبری آمریکا در مقابله با داعش تاکید کرد.

شیخ احمد بدرالدین حسون مفتی اعظم سوریه در جریان سفر به مسکو گفت: «ما در حال جنگ با نمایندگان 83 کشور خارجی در خاک سوریه هستیم؛ سوریه به تنهایی در حال مبارزه با تهدیدات تروریستی گروه‌ داعش است؛ افراد خارجی از کشورهایی از قبیل اتریش، چچن و داغستان در حال جنگ با نیروهای دولت سوریه هستند».

مفتی اعظم سوریه با اشاره به ناکامی ائتلاف به رهبری آمریکا برای مقابله با داعش هم اشاره و تاکید کرد: «در حالی که غرب ائتلافی با عضویت 40 کشور به راه انداخته اما این ائتلاف موفقیتی نداشته است».

به گزارش خبرگزاری ایتارتاس، این مقام ارشد دینی سوریه تصریح کرد: «ما از دوستانمان از روسیه گرفته تا ونزوئلا به خاطر کمک به ما در این جنگ تشکر می‌کنیم». وی با اشاره به عدم اقدامات کشوهای همسایه از قبیل ترکیه در کنترل مرزها هم گفت:«من نگران عدم اقدام دولت ترکیه هستم. آنها متوجه نیستند که آتش و درگیری در مرزهایشان می‌تواند به کشور خودشان هم کشیده شود».

انتهای پیام/م

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها