امروز : جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 19
۱۹:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 122531
تاریخ انتشار: ۹ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۰:۴۶
تعداد بازدید: 92
به گزارش فارس به نقل از پان دروید، AT&T متهم است که در جریان ارائه طرح خدمات دیتای نامحدود به مشتریانش دروغ گفته است. ظاهرا این شرکت بابت دسترسی به ...

به گزارش فارس به نقل از پان دروید، AT&T متهم است که در جریان ارائه طرح خدمات دیتای نامحدود به مشتریانش دروغ گفته است. ظاهرا این شرکت بابت دسترسی به خدمات اینترنت و داده نامحدود از مشتریانش هزینه‌های قابل توجهی را دریافت کرده، اما سرعت دسترسی مشترکان خدمات یاد شده به اینترنت و سرویس‌های داده را تا 90 درصد کاهش داده تا این افراد در عمل نتوانند حجم بالایی از محتوا را بر روی گوشی یا تبلتشان بارگذاری کنند.

البته گفته می‌شود که دیگر اپراتورهای تلفن همراه آمریکایی هم تخلفاتی از این دست را مرتکب می شوند، اما کاهش 90 درصدی سرعت اینترنت کاربران امری است که تاکنون بی‌سابقه بوده است.

بررسی‌های فنی نشان داده AT&T پس از آنکه کاربران سرویس اینترنت نامحدود، دوگیگابایت داده را بارگذاری کردند سرعت اتصال آنها را به میزان چشمگیری کاهش می دهد تا حدی که کاربران مجبور شوند استفاده از خدمات داده نامحدود را لغو کرده و به استفاده از خدمات اینترنت حجمی با هزینه های بیشتر روی آورند.

تاکنون بیش از 3.5 میلیون نفر از مشترکان AT&T به علت این تخلف متضرر شده‌اند و کمیسیون فدرال ارتباطات آمریکا صراحتا اعلام کرده که اپراتورها نمی توانند به بهانه ارائه سرویس های نامحدود سرعت اتصال کاربران را کاهش دهند. به احتمال بسیار زیاد جریمه سنگین مالی در انتظار این شرکت مخابراتی بزرگ آمریکاست.

انتهای پیام/آ

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها