امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۱۶:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 122532
تاریخ انتشار: ۹ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۰:۴۶
تعداد بازدید: 115
به گزارش فارس به نقل از دیلی نیوز، ظاهرا گرفتن عکس‌های سلفی فراوان با خرس های وحشی وخطرناک مرکز Taylor Creek Visitor در منطقه South Lake Tahoe باعث ...

به گزارش فارس به نقل از دیلی نیوز، ظاهرا گرفتن عکس‌های سلفی فراوان با خرس های وحشی وخطرناک مرکز Taylor Creek Visitor در منطقه South Lake Tahoe باعث شده تا این سازمان مجبور به ارائه این توضیحات به نظر بدیهی شود.

لیزا هرون سخنگوی مرکز فوق الذکر از اینکه برخی جهانگردان برای گرفتن عکس های سلفی با خرس ها به این منطقه هجوم می آورند، اظهار نگرانی کرده است. با توجه به خوی تهاجمی و گرسنه بودن بسیاری از این خرس‌ها خطر حمله آنها به انسان ها بسیار جدی است.

این مشکل تابدان حد گسترش یافته که برخی مقامات محلی تهدید به تعطیل کردن این مرکز و جلوگیری از ورود افراد بی مبالات به آن را به طور جدی مطرح کرده اند. آنها می گویند ممکن است افراد به علت عدم رعایت مسائل امنیتی مورد حمله قرار بگیرند و این نگرانی به طور جدی وجود دارد.

اگر چه تا به حال موارد معدودی از حمله خرس به انسان ها گزارش شده، اما افرادی که حیوانات را در محل زندگی خود به زحمت انداخته و مزاحمشان می شوند، در معرض چنین خطری قرار می گیرند. ایجاد ازدحام به علت توقف خودروها در مناطق مختلف و همین طور تخریب محیط زیست و آسیب وارد شدن به مناطق جنگلی از جمله دیگر دلایلی است که ممکن است حضور مردم عادی در منطقه یاد شده را در آینده متوقف نماید.
انتهای پیام/آ

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها