امروز : شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 24
۱۱:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 122536
تاریخ انتشار: ۹ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۰:۴۶
تعداد بازدید: 120
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی،  یکصد و نوزدهمین جلسه شورای عالی حفاظت فنی با حضور معاون ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی،  یکصد و نوزدهمین جلسه شورای عالی حفاظت فنی با حضور معاون روابط کار و رییس شورای عالی حفاظت فنی و سایر اعضاء شورا در محل وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی تشکیل شد.

در این جلسه، سید حسن هفده‌تن معاون روابط کار و رییس شورای عالی حفاظت فنی با تسلیت دهه اول ماه محرم، به بحث نوآوری در دنیا و کوتاه شدن طول موج نوآوری بر بازنگری و اصلاح آئین‌نامه‌ها و دستورالعمل‌های جاری پرداخت و به نیاز کشور و همگام با نوآوری در عرصه‌های علم و صنعت تاکید کرد.

وی افزود: بحث بازمعماری تشکل‌ها، شکل گیری تشکل‌های صنفی خالص از برنامه های آتی معاونت روابط کار است .

وی تصریح کرد: لزوم برنامه‌‌ریزی با هدف صیانت و حفظ سلامت جسمی – روانی نیروی کار به عنوان ارزشمندترین سرمایه‌های نامشهود کشور بر امحاء و کاهش مشاغل سخت و زیان‌آور با ابزار نوآوری و ایمن سازی محیط کار و رفتار نیروی کار و حساس سازی مدیران بنگاه‌های اقتصادی بر امر ایمنی مورد تاکید است.

دستور اول جلسه با موضوع ادامه بازنگری و اصلاح  آیین نامه مشاوران حفاظت فنی و خدمات ایمنی موادی از آئین نامه مورد بحث و بررسی و دستور بعدی جلسه با موضوع مشاغل سخت و زیان آور مورد بحث و تبادل نظر اعضاء قرار گرفت. 

این گزارش می افزاید: اهم تصمیمات در خصوص مشاغل سخت و زیان‌آور، بررسی مشاغل صیادان و ملوانان شناورهای صیادی متقاضی بازنشستگی در کارهای سخت و زیان آور توسط کمیته‌های استانی بود که تمامی اعضا بر سخت و زیان آور بودن این مشاغل اذعان کرده و مقرر شد همانند گذشته کمیته‌های استانی در این زمینه اظهار نظر نمایند.

انتهای پیام/ب

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها