امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۰۹:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 122543
تاریخ انتشار: ۹ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۰:۴۶
تعداد بازدید: 174
به گزارش خبرنگار اقتصادی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سیدمحمد سیدابریشمی ظهر امروز در مراسم تجلیل از صادرکنندگان نمونه صنایع کوچک گفت: واحدهای

به گزارش خبرنگار اقتصادی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سیدمحمد سیدابریشمی ظهر امروز در مراسم تجلیل از صادرکنندگان نمونه صنایع کوچک گفت: واحدهای صنعتی کوچک در شرایط رکود تورمی مهم‌‌ترین عامل خروج از رکود هستند در حالی که به نظر می‌رسد هنوز این باور به وجود نیامده است.

رئیس سازمان شهرک‌های صنعتی و صنایع کوچک ادامه داد: به زودی گزارش کاملی از وضعیت و مشکلات واحدهای صنعتی متوسط و کوچک را به رئیس جمهور ارائه می‌کنیم و امیدواریم بتوان راهکار مناسبی را ظرف روزهای آینده ارائه کرد.

سید ابریشمی در بخش دیگری از سخنان خود با تأکید بر اینکه هنوز کارهای زیادی مانده تا برای صنایع کوچک انجام شود، افزود: در سال‌های گذشته متأسفانه منابع زیادی به نام صنعت و صنایع زودبازده ثبت شد و بانک‌ها متأسفانه دید منفی به این مسئله پیدا کرده و دسترسی به تسهیلات را اکنون برای واحدها مشکل کرده‌اند.

وی اظهار امیدواری کرد، تا جمع‌بندی مسائل صادراتی برای واحد کوچک و تولیدی در راستای صادرات مسئولان کشور را به این فکر بیندازد که فکر ویژه‌ای را برای حل مشکل این واحدها بکنند.

به گزارش فارس، امروز واحدهای کوچک صنعتی و متوسط با حضور معاونان وزیر صنعت و نمایندگان اتاق بازرگانی در نمایشگاه بین‌المللی تهران برای بررسی وضعیت و مشکلات صادراتی گرد هم جمع شدند و در کنار آن از 42 واحد صنعتی کوچک و متوسط کشور که از مهرماه سال گذشته تاکنون بیشترین میزان صادرات را داشتند، تقدیر شد.

انتهای پیام/ب

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها