امروز : دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 February 19
۱۴:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 122552
تاریخ انتشار: ۹ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۰:۴۶
تعداد بازدید: 111
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روابط عمومی بانک ملت، در این مجمع که با حضور بیش از 81 درصد صاحبان سهام و به ریاست علیرضا ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روابط عمومی بانک ملت، در این مجمع که با حضور بیش از 81 درصد صاحبان سهام و به ریاست علیرضا لگزایی رئیس هیات مدیره این بانک، نظارت موحدنژاد نماینده دولت و سهام عدالت و باطنی نماینده تعاونی معین آتیه خواهان و منشی‌گری بهاری مدیر امور حقوقی بانک ملت برگزار شد، سهامداران به اتفاق آرا به تغییر اساسنامه این بانک رای دادند.
رئیس هیات مدیره بانک ملت در ابتدای این مجمع با اشاره به اینکه تغییر و تصویب اساسنامه بانک‌های غیردولتی مصوب شورای پول و اعتبار دستور کار این جلسه است، گفت: در جلسه شورای پول و اعتبار، اساسنامه جدید نمونه بانک‌های غیردولتی تصویب شده و بانک‌ها ملزم هستند، با برگزاری مجمع، نسبت به طرح و تصویب این اساسنامه اقدام و نتیجه را برای تصویب نهایی به بانک مرکزی ارسال کنند.
براساس این گزارش، اساسنامه جدید بانک ملت مشتمل بر147 ماده و 22 تبصره، تنظیم و تدوین شده که پس از تصویب مجمع فوق العاده، برای تایید نهایی به بانک مرکزی ارسال خواهد شد.
انتهای پیام/ب

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها