امروز : دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 August 21
۲۱:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 122564
تاریخ انتشار: ۹ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۰:۴۶
تعداد بازدید: 52
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، قیمت نفت خام برنت امروز 53 سنت کاهش یافت و به قیمت 86 دلار و 59 سنت به فروش رفت. نفت ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، قیمت نفت خام برنت امروز 53 سنت کاهش یافت و به قیمت 86 دلار و 59 سنت به فروش رفت. نفت آمریکا نیز کاهش 88 سنتی داشت و به قیمت 81 دلار و 32 سنت خرید و فروش شد.

به گزارش رویترز بعد از توقف خرید اوراق قرضه از سوی بانک مرکزی آمریکا، امروز قیمت دلار به بیشترین میزان خود طی 3.5 هفته گذشته رسید و در مقابل سبد ارزهای دیگر ارزش بیشتری پیدا کرد.

همچنین بر اساس آمارهای بانک مرکزی آمریکا تولید ناخالصی این کشور 3.5 درصد رشد داشته است که البته اجماع بر روی افزایش 3 درصدی است.

همچنین رویترز اعلام کرد که بهبود چشم‌انداز اقتصادی آمریکا در آینده اتفاق می‌افتاد همچنین بسیاری از کارشناسان معتقدند افزایش نرخ بهره از سوی فدرال رزرو آمریکا در آینده‌ای نزدیک و زودتر از زمان پیش‌بینی شده قبلی به دلیل انتشار آمارهای مناسب از اقتصاد آمریکا بوقوع می‌پیوندد.

بر اساس گزارش بلومبرگ سایر محصولات پالایشگاهی نیز امروز با کاهش قیمت مواجه شدند به طوری که هر گالن بنزین کاهش 2.8 سنت داشت و به قیمت 219 دلار و 99 سنت به فروش رفت،‌همچنین قیمت گازوئیل نیز با کاهش 9.75 دلاری به قیمت 748 دلار به فروش رفت.
امروز قیمت نفت سفید هم کاهش 390 دلاری داشت و به قیمت 71 هزار دلار خرید و فروش شد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار