امروز : شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 19
۰۱:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 122582
تاریخ انتشار: ۹ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۰:۴۶
تعداد بازدید: 42
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، طبق نظرسنجی جدید شبکه «سی بی اس نیوز»، تنها 39 درصد از مردم آمریکا که در نظرسنجی شرکت ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، طبق نظرسنجی جدید شبکه «سی بی اس نیوز»، تنها 39 درصد از مردم آمریکا که در نظرسنجی شرکت کردند از عملکرد «باراک اوباما» رئیس‌جمهور آمریکا راضی هستند.

طبق این گزارش، میزان محبوبیت اوباما 3 درصد از اوایل ماه جاری میلادی و 6 درصد از انتخابات میاندوره‌ای 2010 کنگره که دموکرات‌ها اکثریت مجلس نمایندگان آمریکا را از دست دادند، کاهش یافته است.

این نظرسنجی همچنین نشان داد که اکثر آمریکایی‌ها از شیوه مدیریت اوباما در مسائل مهمی چون ابولا راضی هستند و 47 درصد از پاسخ‌دهندگان به این نظرسنجی اعلام کردند که واکنش از واکنش اوباما به این ویروس مهلک راضی هستند و 41 درصد نیز ناراضی بودند اما اکثریت آمریکایی‌ها از شیوه مدیریت اوباما در مسائل اقتصادی کشورشان ناراضی  هستند و تنها 38 درصد از رأی‌دهندگان بر این باورند که اوباما در رویارویی با داعش در عراق و سوریه عملکرد خوبی داشته است.

کاهش محبوبیت اوباما در حالی است که یک هفته دیگر، انتخابات میاندوره‌ای کنگره در پیش است و با این وضع، نمایندگان دموکرات کنگره نگران هستند، کنترل سنا را نیز از دست بدهند.

این نظرسنجی همچنین نشان می‌دهد که تنها 14 درصد از آمریکایی‌ها نمایندگان کنگره را تأیید می‌کنند و سه چهارم آمریکایی‌ها از عملکرد کنگره ناراضی هستند.

بر اساس این گزارش، تقریباً 6 نفر از هر 10 آمریکایی بر این باورند که در انتخابات هفته آینده به حزب مخالف اوباما رأی می‌دهند و تنها 43 درصد از دموکرات‌ها می‌گویند که به نفع حزب اوباما رأی می‌دهند و این نمایانگر آن است که شوق و اشتیاق مردم آمریکا در حال ناپدید شدن است.

انتهای پیام/م

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها