امروز : پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 13
۰۱:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 122592
تاریخ انتشار: ۹ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۰:۴۶
تعداد بازدید: 48
به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان فارس، سید امیر محسن ضیایی با بیان اینکه ثروت اکثر کشورهای دنیا از راه دانش و علم آنها به دست آمده گفت: اقتدار علمی ...

به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان فارس، سید امیر محسن ضیایی با بیان اینکه ثروت اکثر کشورهای دنیا از راه دانش و علم آنها به دست آمده گفت: اقتدار علمی بقیه بخش‌ها را تأمین می‌کند و ثروت و قدرت ایجاد می‌کند و اگر می‌خواهیم کشورمان در جایگاهی متناسب با فرهنگ و تاریخ‌اش باشد، باید این زمینه را تقویت کنیم.

معاون آموزشی وزارت بهداشت تأکید کرد: دانشگاه‌های ما نمی‌توانند نیازمان را تأمین کنند، باید دانشگاه‌هایی متمایز تأسیس شوند که هدف آنها تربیت نیروی انسانی و تولید دانش نباشد، بلکه تلاش کنند که دانش را به فناوری و کارآفرینی تبدیل کنند.

ضیایی ادامه داد: امیدواریم دانشکده فناوری‌های نوین به صورتی نوین عمل کرده و داخل قالب‌های قبلی نرود و محصولات دانش افزایش یابد. ما علم زیادی را از نظر تولید مقاله ایجاد می‌کنیم چنانچه 190 هزار مقاله از ایران منتشر شده ولی مهم هم تبدیل ایده به محصول است که در این زمینه ضعیف هستیم. مزیت ما نیروی انسانی موجود است و باید از آنها به نحواحسن استفاده کرد.
انتهای پیام/
 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها