امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۱۲:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 122593
تاریخ انتشار: ۹ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۰:۴۶
تعداد بازدید: 193
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از تبریز، مرکز هماهنگی، پایش و آینده‌پژوهی دریاچه ارومیه صبح امروز با حضور رئیس سازمان حفاظت محیط زیست در

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از تبریز، مرکز هماهنگی، پایش و آینده‌پژوهی دریاچه ارومیه صبح امروز با حضور رئیس سازمان حفاظت محیط زیست در تبریز افتتاح شد.

این مرکز در راستای تحقق اهداف و سیاست‌های سازمان حفاظت محیط زیست و با تصویب کارگروه ملی نجات دریاچه ارومیه به منظور بهره‌وری بیشتر از امکانات و دستاوردهای پژوهشی و کاربردی کردن این فعالیت‌ها افتتاح شد.

مرکز آینده‌پژوهی دریاچه ارومیه با هدف به‌کارگیری ظرفیت‌های علمی و فنی در سطح محلی، ملی و بین‌المللی، ارائه و گسترش الگوهای موفق همزیستی با دریاچه ارومیه و بهره‌برداری پایدار از منابع آن با مشارکت‌های مردمی مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

ارزیابی اثرات زیست محیطی طرح‌های توسعه موجود و جدید موثر بر دریاچه ارومیه و ایجاد شبکه پایش مستمر منابع زیست بوم از دیگر اهداف برشمرده شده در افتتاح این مرکز بود.

مرکز هماهنگی، پایش و آینده‌پژوهی دریاچه در زمینی به مساحت یک‌هزار و 250 متر مربع صبح امروز با حضور رئیس سازمان حفاظت محیط زیست و استاندار آذربایجان‌شرقی مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

انتهای پیام/60002/غ20/پ3003

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها