امروز : جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 22
۰۳:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 122595
تاریخ انتشار: ۹ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۰:۴۶
تعداد بازدید: 21
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از سمنان، ناصر سراج صبح امروز در حاشیه سفر به استان سمنان و حضور در آیین معارفه بازرس کل جدید استان ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از سمنان، ناصر سراج صبح امروز در حاشیه سفر به استان سمنان و حضور در آیین معارفه بازرس کل جدید استان سمنان در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان سمنان اظهار کرد: سازمان بازرسی کل کشور وظیفه خطیری در راستای خدمت‌رسانی به مردم بر عهده دارد و می‌کوشد تا این وظیفه را به بهترین شکل انجام دهد.

وی تصریح کرد: نظارت بر روند اجرای امور در دستگاه‌های اجرایی و نهادهای ذی‌ربط و نیز توجه به اجرای صحیح قوانین و مقررات از مهم‌ترین وظایف سازمان بازرسی کل کشور است که باید بدان توجه داشت.

سراج گفت: حسن انجام امور و چگونگی اجرای فرایندهای اداری، رعایت قوانین و مقررات در دستگاه‌های دولتی و موسسات عام‌المنفعه از مهم‌ترین مواردی است که نظارت و بازرسی روی آنها انجام می‌شود.

رئیس سازمان بازرسی کل کشور ادامه داد: این سازمان در برهه کنونی، توجه عمیقی به ارتقای کیفی و اثربخشی فعالیت‌ها و برنامه‌های نظارت و بازرسی در کل کشور دارد و تلاش می‌کند بازرسی‌ها به بهترین وجه انجام گیرد.

سراج بیان کرد: سازمان بازرسی کل کشور به ‌جای کمی‌نگری در فعالیت‌هایش، تلاش دارد تا با هماهنگی و تقویت تعامل با دستگاه‌های نظارتی کشور، فرایند بازرسی کیفی را مورد توجه بیشتری قرار دهد.

برخورد با متخلفان بدون ملاحظه باشد

نماینده ولی فقیه در استان سمنان نیز در این نشست، وظیفه سازمان بازرسی را بسیار مهم و خطیر بیان کرد و گفت: برخورد با متخلفان باید همواره در اولویت باشد و مسئولان سازمان بازرسی در قضاوت و بازرسی‌های خود، هیچ ملاحظه‌ای را دخیل نکنند.

آیت‌الله سیدمحمد شاهچراغی ادامه داد: بازرسی و قضاوت از جمله مشاغل حساس و مهم در کشور است و به نوعی با آبرو، مال و جان مردم سر و کار دارد و از این رو، باید موارد زیادی را در کار رعایت کرد.

وی از بازرسان خواست تا با احتیاط و دقت نظر در کارشان عمل کنند و در رسیدگی به پرونده‌ها به مر صریح قانون عمل شده برخورد با فرد متخلف را بدون ملاحظه انجام دهند.

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از سمنان، صبح امروز در آیینی با حضور شماری از مسئولان کشوری و استانی، «محمدتقی مشهدی» به عنوان بازرس کل جدید استان سمنان معرفی شد.

آیین معارفه بازرس کل استان سمنان بر اساس برنامه‌‌ریزی‌های صورت گرفته، در سالن همایش‌های اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان سمنان در حال برگزاری است.

مشهدی پیش از این، بازرس کل استان گلستان بوده است و صفری، بازرس کل قبلی استان سمنان نیز به عنوان بازرس کل استان خراسان شمالی منصوب شده است.
انتهای پیام/2249/غ40

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها