امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۴:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 122597
تاریخ انتشار: ۹ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۰:۴۶
تعداد بازدید: 15
به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، جنبش فتح روز پنجشنبه در بیانیه ای ضمن محکومیت اقدام رژیم صهیونیستی در بستن مسجد الاقصی و

به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، جنبش فتح روز پنجشنبه در بیانیه ای ضمن محکومیت اقدام رژیم صهیونیستی در بستن مسجد الاقصی و درخواست کمک به مسجد الاقصی و قدس اشغالی، مردم را به شرکت در تظاهرات روز جمعه به عنوان «روز خشم» فراخواند.

در ای بیانیه آمده است که حمله رژیم به مسجد الاقصی و بسته شدن این مکان مقدس به منزله اعلام جنگ دینی علیه ملت فلسطین و امت عربی و اسلامی است.

این جنبش فلسطینی همچنین از فلسطینیان خواست تا در حرم قدسی و مسجد الاقصی حلقه حمایتی تشکیل دهند.

به گزارش پایگاه خبری «کلمتی»،‌ سخنگوی جنبش فتح گفت: دولت تروریستی اسرائیلی از همه خط قرمزها عبور کرد.

«اسامه القواسمی» افزود: اسرائیل با بستن مسجد الاقصی به روی فلسطینیان و مسلمانان درهای جنگ دینی را گشود و درگیری‌ها را به درگیری‌های دینی تبدیل کرد امری که پیامدهای ویران‌کننده‌ای در منطقه بر جای می‌گذارد.

وی همچنین از دو ملت عربی و اسلامی خواست تا از دادن شعارهای محکومیتی در قبال این جنایت بزرگ اسرائیل پرهیز کنند و فورا تدابیر عملی برای حمایت از مسجد الاقصی و مقدسات و و قدس اشغالی اتخاذ کنند.

القواسمی از جامعه بین المللی خواست همه تدابیر خود علیه دولت اشغالگر صهیونیستی که آتش جنگ در منطقه را شعله ور می کند، اتخاذ کند.
انتهای پیام/
 
   

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها