امروز : دوشنبه ۱ آبان ۱۳۹۶ - 2017 October 22
۰۱:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 122599
تاریخ انتشار: ۹ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۰:۴۶
تعداد بازدید: 15
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از مشهد به نقل از پایگاه خبری پلیس، بهمن امیری مقدم اظهار کرد: در پی اعلام یک فقره آدم‌ربایی در محدوده ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از مشهد به نقل از پایگاه خبری پلیس، بهمن امیری مقدم اظهار کرد: در پی اعلام یک فقره آدم‌ربایی در محدوده میدان تلویزیون و جام عسل مشهد، تحقیقات پلیسی با توجه به اهمیت و حساسیت موضوع آغاز شد.

امیری مقدم افزود: بررسی‌های اولیه پلیسی حاکی از آن بود که سرنشینان یک دستگاه خودروی سواری سمند، مرد 35 ساله ای را ربوده اند، به همین دلیل با توجه به مسیر فرار متهمان به سمت غرب مشهد، مشخصات ظاهری آدم ربایان و خودروی آنها به تمامی تیم‌های گشت و کنترل پلیس مشهد اعلام شد.

وی گفت: با اجرای طرح مهار و در کمتر از نیم ساعت تیم‌های گشتی کلانتری الهیه، خودروی یادشده را در یکی از خیابان‌های منطقه الهیه شناسایی و در اقدامی ضربتی وسیله نقلیه را متوقف کردند.

فرمانده انتظامی خراسان رضوی خاطرنشان کرد: در این عملیات سه متهم آدم ربا دستگیر و گروگان آنها در حالی که دست هایش با دستمال بسته شده بود از چنگ آنها نجات یافت.

وی عنوان کرد: برابر بررسی‌های اولیه، اختلافات مالی علت و انگیزه آدم ربایی اعلام شده، اما برای روشن شدن ابعاد مبهمی از این پرونده، کارآگاهان مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی استان تحقیقات خود را آغاز کرده‌اند.

انتهای پیام/70005/.ش/پو3002

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها