امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۰۰:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 122601
تاریخ انتشار: ۹ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۰:۴۶
تعداد بازدید: 18
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از کرمان، سردار حسین چناریان صبح امروز در نشست شورای پیشگیری از جرم استان کرمان در محل دادگستری کل کرمان ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از کرمان، سردار حسین چناریان صبح امروز در نشست شورای پیشگیری از جرم استان کرمان در محل دادگستری کل کرمان اظهار داشت: در کمیسیون پیشگیری از وقوع جرم با اقدامات نظارتی، مشارکتی و دلسوزانه باید در راستای کاهش جرایم گام برداشت.

وی بیان داشت: برخی از ارزش‌های انسانی و اسلامی مانند انسان‌دوستی، توجه به دیگران و حس نوعدوستی در جامعه ما کمرنگ شده است.

فرمانده انتظامی استان کرمان ادامه داد: در حوزه انضباط ترافیکی شاهد کاهش کشته‌های تصادفات در استان کرمان هستیم و در حالی که سالانه یک‌هزار و 640 نفر کشته در تصادفات داشتیم در حال حاضر این رقم به 800 نفر کاهش یافته است.

چناریان افزود: آمار کشته‌های تصادفات استان کرمان کاهش یافته است زیرا همه پای کار آمدند و رسانه‌ها و صدا و سیما کمک کردند تا این اتفاق روی داد در حالی که خودروها و مسافرت‌ها افزایش یافته است.

وی ادامه داد: در سال‌جاری در بحث سرقت از چند ظرفیت استفاده کردیم و مشارکت‌هایی انجام گرفت و سرقت‌ها شش درصد کاهش یافت.

فرمانده انتظامی استان کرمان علت وقوع برخی جرائم را عملکردهای نامطلوب و بی‌توجهی به ارزش‌ها خواند.

چناریان خواستار افزایش کارکردهای دستگاه‌ها در حوزه اجتماعی در ارتباط با جرائم شد و اضافه کرد: جرایم شاخص در اولویت شورای پیشگیری از جرایم استان کرمان قرار گیرد.
انتهای پیام/80019/ش20/ف4004

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها