امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۰۹:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 122609
تاریخ انتشار: ۹ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۰:۴۶
تعداد بازدید: 15
به گزارش خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، روز 28 مهر در پی بارش شدید باران در مناطقی از کشور و جاری شدن سیل در کشکان خرم‌آباد، 5 ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، روز 28 مهر در پی بارش شدید باران در مناطقی از کشور و جاری شدن سیل در کشکان خرم‌آباد، 5 نفر از هموطنان با افتادن در سیلاب مفقود شدند.

از زمان اعلام مفقودین جستجوها برای یافتن این 5 نفر که یک معلم و سه دانش‌آموز نیز میان آنها وجود داشت، آغاز شد.

تنها یک روز بعد از وقوع حادثه بود که مسئولان سازمان امداد نجات هلال احمر از پیدا شدن اجساد سه نفر از 5 سرنشین خودروی پراید خبر دادند و در ادامه مسئولان آموزش و پرورش خرم‌آباد نیز مرگ سه نفر از دانش‌آموزان را تأیید و به خانواده آنها تسلیت گفت.

اکنون بعد از گذشت 11 روز از وقوع حادثه و جستجوهای گسترده زمینی و هوایی در منطقه، هیچ نشانی از دو نفر مفقود شده که یکی از آنها معلم است پیدا نشده است.

در پی روزهای گذشته 225 امدادگر در قالب 19 تیم امدادی با همراهی مردم محلی فاصله رودخانه کشکان تا پلدختر را بارها در جستجوی آقامعلم و همراهش طی کردند، اما هیچ نشانی از آنها نیافتند.

حتی وجود دو تیم تخصصی جستجو و نجات در سیلاب و ساعت‌ها پرواز بالگرد امداد و نجات هلال احمر در فراز منطقه نیز بی‌تأثیر بود تا جایی که جستجوگران از یافتن آقا معلم و همراهش ناامید شدند.

در این ارتباط حسین درخشان سخنگوی سازمان امداد و نجات هلال احمر با رد این موضوع که جستجوها برای یافتن آقا معلم متوقف شده است، گفت: ما هنوز امیدمان را یافتن آقا معلم از دست نداده‌ایم و اگر چه جستجوهای گسترده متوقف شده است، اما جستجو در مناطق مشکوک همچنان ادامه دارد.

وی در مورد نحوه جستجوها، گفت:‌ تیم تخصصی جستجو در سیلاب مناطق مشکوک را همچنان مورد جستجو قرار می‌دهد تا نشانی از آقا معلم و همراهش بیابد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها