امروز : شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶ - 2017 September 23
۱۱:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 122629
تاریخ انتشار: ۹ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۰:۴۶
تعداد بازدید: 28
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از ارومیه، معصومه ابتکار پیش از ظهر امروز در حاشیه افتتاح خط انتقال آب رشکان به جزیره اشک در جمع ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از ارومیه، معصومه ابتکار پیش از ظهر امروز در حاشیه افتتاح خط انتقال آب رشکان به جزیره اشک در جمع خبرنگاران اظهار داشت: هم اکنون اقدامات قابل توجهی در خصوص دریاچه ارومیه در دست اقدام است که امیدواریم در این زمینه مسئولان همت کافی و جدی داشته باشند.

وی تصریح کرد: برنامه عملیاتی ستاد احیای دریاچه ارومیه در دستور کار دولت قرار گرفته و در چند روز آینده شاهد قطعی شدن اعتبارات این برنامه‌ها خواهیم بود که این اعتبارات در حال مصوب شدن است.

ابتکار با اشاره به هدف خود از این سفر، افزود: هدف اصلی از این سفر بازدید از پارک ملی دریاچه ارومیه و اقدامات صورت گرفته است.

رئیس سازمان حفاظت محیط زیست افزود: امروز شاهد بررسی وضعیت محیط زیست، پایش و کنترل حفاظت از حیاط وحش دریاچه ارومیه و تالاب‌های اطراف خواهیم بود.

ابتکار گفت: امید است مجموعه اقدامات دستگاه‌های اجرایی برای احیای دریاچه ارومیه عملیاتی شود.

وی با اشاره به وضعیت کنونی دریاچه ارومیه، ادامه داد: با بارندگی‌های اخیر شاهد وضعیت امیدبخش در دریاچه ارومیه هستیم که امید است با تداوم این بارندگی‌ها شاهد احیای کامل دریاچه ارومیه باشیم.

انتهای پیام/61005/غ20

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها