امروز : یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 25
۱۵:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 122632
تاریخ انتشار: ۹ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۰:۴۶
تعداد بازدید: 34
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از مشهد به نقل از روابط عمومی اداره‌کل دادگستری خراسان رضوی، غلامعلی صادقی اظهار کرد: تجمع بانوانی که در

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از مشهد به نقل از روابط عمومی اداره‌کل دادگستری خراسان رضوی، غلامعلی صادقی اظهار کرد: تجمع بانوانی که در راستای احیای امر به معروف و نهی از منکر در حال تلاش بودند، جالب و تحسین‌برانگیز بود.

دادستان مشهد به بیان نتایج تحلیلات روسای سه قوه در این زمینه اشاره کرد و گفت: همان‌طور که خودتان مستحضر هستید در ماه‌های گذشته شاهد حرکت جدی و جمعی از سوی دشمنان علیه امر به معروف و نهی از منکر و تلاش آنها برای تخریب و تضعیف بسیجیان معزز بودیم.

صادقی به اقدامات ناپسند و پلید دشمنان اشاره کرد و گفت: آنها باید بدانند این تخریب کاری بس سبک و نامناسب است که با حمایت آمران به معروف و نهی از منکر به نتیجه نمی‌رسد.

وی افزود: هم‌اکنون دشمن در تلاش است تا با بزرگنمایی و بزرگ نشان دادن امور کوچک و ناچیز به اهدافشان دست یابد، در این حال ملت ما لازم است تا با مصلحت‌اندیشی و حرکت منسجم از چاه ضلالت دشمن تبری جویند.

دادستان مشهد به شرایط جذب و حرکت دستگاه قضا اشاره کرد و گفت: از مبلغانمان می‌خواهیم تا با سخنان نیکو و حرکاتی شایسته و به دور از رفتارهای ناشایست اقدام به جذب افراد کنند تا هر چه سریع‌تر بتوانیم از بی‌حجابی و بدحجابی فاصله بگیریم.

صادقی با اشاره به شایعاتی مبنی بر اسیدپاشی در مشهد اظهار کرد: هیچ موردی از اسیدپاشی در خراسان بزرگ و مشهد گزارش نشده است.

انتهای پیام/70005/ب/پو3002

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها