امروز : شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 16
۰۷:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 122633
تاریخ انتشار: ۹ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۰:۴۶
تعداد بازدید: 18
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از ستاد اطلاع رسانی جشنواره مطبوعات، متقاضیان شرکت در بیستمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از ستاد اطلاع رسانی جشنواره مطبوعات، متقاضیان شرکت در بیستمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها ازاین پس می توانند حین ثبت نام و جانمایی، محل غرفه خود را روی نقشه نمایشگاه مشاهده کنند.

بر اساس این گزارش تا صبح امروز پنجشنبه، ‌8 آبان‌ماه، بیش از 350 رسانه ثبت نام قطعی خود را برای حضور در جشنواره بیستم مطبوعات انجام داده اند و روند ثبت نام و جانمایی غرفه ها همچنان ادامه دارد.

علاقه مندان برای مشاهده نقشه جانمایی می‌توانند اینجا مراجعه کنند.
توضیحات:
برای مشاهده اسامی در این نقشه، نشانگر موس را روی غرفه ها ببرید. (هر مربع در پس زمینه، نشانگر یک متر مربع بوده و نقشه قابلیت بزرگنمایی دارد. برای بزرگنمایی کلید ctrl را همزمان با چرخاندن موس رول نگهدارید یا کلید ctrl  را به همراه + بفشارید)
بر اساس این گزارش:

* در اصلی شبستان سمت راست نقشه و حیاط یاس در سمت چپ نقشه فعال است.

* مناطق سفید، غرفه هایی است که توسط متقاضیان انتخاب شده و غرفه های آبی در هر بخش متناسب با متراژ تایید شده برای غرفه شما قابل انتخاب می باشد.

* برای غرفه سازی حتما نقشه دقیق را با بخش فنی (معرفی شده در ضوابط و مقررات فنی بیستمین نمایشگاه مطبوعات) چک کنید زیرا در این نقشه ارتفاع غرفه و محل ستون ها درج نشده است.

* نقشه به صورت ساعتی بروز رسانی می‌شود.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها