امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۱۷:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 122637
تاریخ انتشار: ۹ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۰:۴۶
تعداد بازدید: 12
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از مشهد، وحید جلیلی دقایقی پیش در دیدار با حسن کربلایی، مدیرکل استان‌های

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از مشهد، وحید جلیلی دقایقی پیش در دیدار با حسن کربلایی، مدیرکل استان‌های پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; و سرپرست این خبرگزاری در خراسان‌رضوی که در محل معاونت فرهنگی شهرداری مشهد برگزار شد، با تاکید بر نقش مهم رسانه‌ها در اطلاع‌رسانی و توجه بر اصول حرفه‌ای خبرنگاری اظهار کرد:‌ امروز رسانه‌ها نقش بی‌بدیلی در اطلاع‌رسانی و انعکاس اخبار دارند و باید توجه بر اصول حرفه‌ای خبر نظیر دقت و صحت مورد نظر رسانه‌ها قرار گیرد.

وی افزود: حال که فرصت خدمت در شهر امام رضا (ع)‌ را یافته‌ام طرح‌های متعددی برای سامان‌دهی وضعیت فرهنگی و اجتماعی شهر مشهد مقدس داشته که امیدوارم در تعامل دوسویه با رسانه‌ها بتوانیم این طرح‌ها و برنامه را به منصه ظهور گذاشته و عملیاتی کنیم تا در آینده نزدیک شاهد دستاوردهای مطلوبی در حوزه فرهنگی و اجتماعی پایتخت معنوی باشیم.

معاون فرهنگی و اجتماعی شهردار مشهد تاکید کرد:‌ از همین لحظه اعلام می‌کنم که معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد با رسانه‌ها کارهای بسیاری داشته که نیازمند آمادگی رسانه‌ها برای تعامل و هم‌افزایی با این معاونت است.

حسن کربلایی، مدیرکل استان‌های پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; نیز در این دیدار اظهار کرد:‌ پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در تمام استان‌ها فعال بوده و با ظرفیت‌های حداکثری همواره در مسیر انتشار اخبار صحیح، در حوزه رسانه خدمت می‌کند.

وی یادآور شد: پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; متشکل از نیروهای ارزشی و ولایی بوده که با تکیه بر اصول حرفه‌ای خبرنگاری مبتنی بر دقت، صحت و سرعت در مسیر اطلاع‌رسانی صحیح انجام وظیفه می‌کند و این خبرگزاری در خراسان‌رضوی آمادگی هر گونه تعامل با معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد را دارد.

مریم سلیمی، سرپرست پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; خراسان‌رضوی نیز در ادامه این دیدار اظهار کرد:‌ پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; خراسان‌رضوی تعامل و ارتباط مطلوبی با سازمان دستگاه‌های استان به ویژه شهرداری و شورای شهر داشته که امیدواریم این ارتباط و هم‌افزایی گسترش پیدا کند.

انتهای پیام/70005/الف30/پو3002

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها