امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۱۵:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 122640
تاریخ انتشار: ۹ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۰:۴۶
تعداد بازدید: 37
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از اراک، محمدحسن آصفری ظهر امروز در مراسم بهره‌برداری از دستگاه سی‌.تی.‌اسکن بیمارستان ولی عصر(عج) اراک ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از اراک، محمدحسن آصفری ظهر امروز در مراسم بهره‌برداری از دستگاه سی‌.تی.‌اسکن بیمارستان ولی عصر(عج) اراک افزود: با توجه به اینکه بخشی از سرانه خدمات درمانی این بیمارستان متعلق به بنیاد مستضعفین می‌باشد کادر درمانی این بیمارستان نباید از ارائه خدمات درمانی به این قشر امتناع کنند.

وی بیان کرد: خدمت رسانی به قشر کم درآمد در حوزه درمان مهم‌ترین وظیفه مراکز درمانی است که در بیمارستان‌های خصوصی به ویژه بیمارستان قدس اراک نادیده گرفته می‌شود.

نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: غفلت از خدمت رسانی و انجام وظایف به دور از شان انقلاب اسلامی است که در این راستا بیمارستان‌ها موظفند از تمام امکانات خود برای تحقق این مهم استفاده کنند.

آصفری ادامه داد: در صورت اصلاح نشدن این روند در بیمارستان قدس کمیته‌های مربوطه در مجلس شورای اسلامی تحقیق و تفحص در این مورد را آغاز خواهند کرد.

وی خاطر نشان کرد: خوشبختانه عملکرد بیمارستان‌های دولتی به ویژه بیمارستان امام خمینی(ره) در ارائه خدمات درمانی به مراجعه کنندگان بسیار مطلوب بوده است.

نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی افزود: در حال حاضر بخش بهداشت و درمان در کشور به ویژه در استان مرکزی با مشکلات بسیاری روبرو است که نبود تجهیزات مناسب و بدهی دانشگاه علوم پزشکی این مشکل را در استان مرکزی 2 برابر کرده است.

آصفری گفت: بیمارستان‌های استان مرکزی نظیر طالقانی، امیرکبیر، آیت‌الله خوانساری، ولیعصر(عج) و ... با نبود امکانات از جمله دستگاه سی‌.تی‌.اسکن، سونوگرافی، ام.‌آر.‌آی و ... مواجه هستند که رفع این مهم به اهتمام ویژه از سوی مسئولان نیاز دارد.

وی تاکید کرد: برای آغاز پروژه ساختمان جدید بیمارستان ولی عصر(عج) 18 میلیارد تومان از اعتبارات دولتی به دانشگاه علوم پزشکی اختصاص داده شده که امید می‌رود در اسرع وقت عملیات ساخت این پروژه به اتمام برسد.

نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: برای ارتقای سطح هتلینگ بیمارستان‌های استان مرکزی از جمله تخت بستری، رادیولوژی، شوکر و دیگر امکانات، اعتباراتی در حوزه درمان مصوب و اختصاص داده شده است.

آصفری با بیان اینکه شهر خنداب با وجود بیش از 80 هزار نفر جمعیت فاقد بیمارستان است، خاطر نشان کرد: با اعتبارات در نظر گرفته شده بیمارستان خنداب نیز در سال جاری به بهره‌برداری می‌رسد که انتظار می‌رود خیرین برای تجهیز این بیمارستان اهتمام و مشارکت داشته باشند.

انتهای پیام/87002/ر40

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها