امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۲۲:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 122643
تاریخ انتشار: ۹ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۰:۴۶
تعداد بازدید: 134
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از اراک، هاشم سلیمی آشتیانی ظهر امروز در مراسم بهره‌برداری از دستگاه سی‌تی‌اسکن بیمارستان ولی عصر(عج)

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از اراک، هاشم سلیمی آشتیانی ظهر امروز در مراسم بهره‌برداری از دستگاه سی‌تی‌اسکن بیمارستان ولی عصر(عج) اراک افزود: در حال حاضر بیش از 3 هزار و 200 خانواده در سطح کشور که بیش از 3 فرزند معلول دارند فاقد مسکن می‌باشند.

وی بیان کرد: با مشارکت مجمع خیرین کشور تا دو سال آینده مشکل مسکن این قشر از جامعه بر طرف می‌شود.

عضو مجمع خیرین سلامت کشور تصریح کرد: ساخت بزرگ‌ترین مجموعه درمانی، بیش از 40 درصد از مدارس و بیشترین بیمارستان‌های سطح کشور با مشارکت خیرین ساخته شده است.

سلیمی آشتیانی خاطر نشان کرد: استان مرکزی چهارمین قطب صنعت در کشور است، اما کارخانجات این استان از میزان سهم خود از آلایندگی و آسیب زدن به سلامت شهروندان توجیه نشده‌اند.

وی اظهار کرد: بزرگ‌ترین مجموعه آموزشی کشور توسط خیرین در شهر ورامین احداث شده است، اما سازمان‌های دولتی و ارائه دهنده خدمات انرژی از ارائه خدمات به این مرکز خودداری می‌کنند که ادامه این روند خیرین را از ادامه کار دلسرد خواهد کرد.

عضو مجمع خیرین سلامت کشور افزود: 30 درصد از درآمد‌های دستگاه سی‌تی‌اسکن بیمارستان ولی عصر(عج) به مدیریت بیمارستان در راستای ارتقای سطح خدمات اختصاص داده خواهد شد.

وی ادامه داد: قرآن کریم بهترین راه نجات برای بندگان می‌باشد و مومن واقعی کسی است که از آن چه خداوند به وی روزی کرده در راه خدمت به مردم استفاده و انفاق کند.

استاندار مرکزی نیز در ادامه با بیان اینکه ایجاد بسترهای لازم برای حضور مردم در بخش سلامت ضروری است، گفت: مردم می‌توانند با حضور در بخش سلامت بازوان و یاریگر دولت در ارائه خدمات و تهیه امکانات و تجهیزات مورد نیاز باشند.

محمدحسین مقیمی بیان کرد: صرف کردن امکانات و بخشی از درآمد شخصی در حوزه سلامت و دیگر امور خیریه توفیق و عنایتی از سوی خداوند است.

وی ضمن تقدیر از تلاش‌های نمایندگان مجلس در راستای رسیدگی به امور استان تصریح کرد: امیدواریم با حمایت و پشتیبانی نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی مشکلات و نواقص موجود در استان به زودی بر طرف شود.

مقیمی تاکید کرد: ارتقای سطح رفاه و آرامش مردم در همه نقاط استان مهم‌ترین هدفی است که دولت همه تلاش خود را برای تحقق آن به کارگرفته است.
انتهای پیام/87003/ر30

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها