امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۱۶:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 122666
تاریخ انتشار: ۹ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 37
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در دمشق، مناطق مختلف سوریه امروز شاهد عملیات‌های گسترده‌ میان یگان‌های ارتش سوریه با گروه‌های ...

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در دمشق، مناطق مختلف سوریه امروز شاهد عملیات‌های گسترده‌ میان یگان‌های ارتش سوریه با گروه‌های مسلح تروریستی بود.

این درحالی است که جنگنده‌های نیروی هوایی ارتش سوریه با انجام پروازهایی در مناطق مختلف ریف دمشق و غوطه شرقی دمشق و همچنین مناطقی در استان‌های دیر الزور و حماه و درعا مواضع و استحکامات گروه‌های مسلح را هدف گرفته و منهدم کردند.

در ریف شرقی شهر دیر الزور و به طور مشخص در منطقه «حویجه صکر» نیروهای ارتش سوریه به شدت با عناصر تروریستی تکفیری «داعش» درگیر شدند، در حالی‌که هم زمان با آن نیروی هوایی ارتش سوریه مواضع گروه‌های مسلح تروریستی از جمله مواضع و استحکامات داعش را در مناطق اطراف حویجه صکر و روستاهای اطراف آن گلوله باران کردند.

در ریف غربی درعا نیز نیروی هوایی ارتش سوریه با انجام حملاتی علیه مواضع گروه‌های مسلح در روستای «الحصان» و شهرک‌های «جاسم» و «طفس» و مناطق اطراف شهر «درعا البلد» و راه‌های ارتباطی بین دو شهرک «نوی» و «تسیل» در ریف درعا این مواضع را بمباران کردند.

در ریف حماه نیز جنگنده‌های ارتش سوریه مواضع گروه‌های مسلح در منطقه «عقیربات» واقع در ریف شرقی حماه و شهرک «قلعه المضیق» در ریف غربی حماه را هدف گرفته و منهدم کردند.

در غوطه شرقی دمشق نیز نیروی هوایی ارتش سوریه حملاتی را علیه مواضع گروه‌های مسلح اطراف شهرک «عین ترما» و شهر «دوما» و شهرک «طیبه» در غوطه غربی انجام دادند.

در شهرک‌های جلین و المزیریب و سحم در «بلندی‌های جولان» و الشیخ مسکین و دشت یرموک در ریف درعا نیز شاهد عملیات نیروی هوایی ارتش سوریه علیه تجمعات تروریست‌‌ها بود.

در کوی «جوبر»، در شرق دمشق نیز نیروی هوایی ارتش سوریه حملات گسترده‌ای را علیه مواضع و تجمعات گروه‌های مسلح تروریستی انجام داد.

انتهای پیام/ز

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار