امروز : پنجشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۵ - 2017 February 23
۱۰:۵۸
نمایشگاه رسانه دیجیتال
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 122683
تاریخ انتشار: ۹ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۱۰:۵۶
تعداد بازدید: 20
ناصر خدرنژاد در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس گفت: جلسه‌ای با سرپرست سفارت عراق در تهران و کنسول دوم داشتیم و در مورد وضعیت صدور ویزاها در اربعین و ...

ناصر خدرنژاد در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس گفت: جلسه‌ای با سرپرست سفارت عراق در تهران و کنسول دوم داشتیم و در مورد وضعیت صدور ویزاها در اربعین و ایام خاص مسائل مختلف با هم صحبت‌هایی را داشتیم و نظراتمان را اعلام کردیم و در خواست‌ها مطرح شد.

وی ادامه داد: آنها قول دادند همکاری لازم را برای ساماندهی زائران اربعین حسینی با ما داشته باشند و نتایج این برنامه ریزی‌ها برای زائرانی که می‌خواهند در اربعین حسینی به عتبات عالیات مشرف شوند به زودی اعلام می‌شود.

معاون سازمان حج و زیارت افزود: در ایام اربعین حسینی شاید بسیاری از زائران بخواهند از نجف تا کربلا را پیاده روی کنند و به دنبال امکاناتی مانند هتل و غذا نیستند و تشریفات زیادی نمی‌خواهند و تنها می‌خواهند در روز اربعین آنجا حضور داشته باشند و از موکب‌ها استفاده کنند که ممکن است هزینه زیادی برای آنها نداشته باشد.

خدرنژاد افزود: در حال برنامه ریزی برای این گروه از زائران هستیم که این موضوع تا بعد از تاسوعا و عاشورا جمع بندی می‌شود و بتوانیم بعد از این ایام ثبت نام زائرانی که در اربعین می‌خواهند به کربلای معلی مشرف شوند را انجام دهیم و هماهنگی ساماندهی آنها را داشته باشیم و دیگر شاهد ازدحام زائران در مرزها نباشیم و بتوانیم با هماهنگی اقدامات لازم در شهرها امکانات لازم را برای آنها فراهم کنیم تا بتوانند به موقع در مرزها حاضر شوند و بتوانند به زیارت خود در ایام اربعین برسند.

وی ادامه داد: هزینه ‌های مرتبط مانند هزینه ویزا از این گروه از زائران اخذ می‌شود و بسته‌های مختلفی برای این ایام در نظر گرفته شده است که بسته به نوع امکاناتی که زائران تقاضا می‌کنند قیمت‌ها متفاوت است و تقاضای ما از مردم این است که به هیچ وجه به دفاتر غیر مجاز مراجعه نکنند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها