امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۰:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 122688
تاریخ انتشار: ۹ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۱۰:۵۶
تعداد بازدید: 28
محمدرضا نقدی در گفت‌‌وگوی اختصاصی با خبرنگار فارس در اردبیل اظهار کرد: این سناریو به نظر می‌رسد شبیه کشته‌سازی سال 88 است به طوری ...

محمدرضا نقدی در گفت‌‌وگوی اختصاصی با خبرنگار فارس در اردبیل اظهار کرد: این سناریو به نظر می‌رسد شبیه کشته‌سازی سال 88 است به طوری که یک کاری انجام شده و برای تشویش اذهان عمومی یک سری رسانه‌ها چه در داخل و چه خارج از

کشور در حال بزرگ‌نمایی آن هستند تا بدین وسیله مردم را دچار رعب و وحشت و ترس و واهمه کنند.

وی گفت: عده‌ای تلاش می‌کنند تا از این طریق به رونق گردشگری در اصفهان ضربه وارد کرده و روند روبه‌جلوی آن را متوقف کنند و بر محبوبیت نظام اسلامی که یک محبوبیت بین‌المللی است در اذهان عمومی خدشه وارد کنند.

وی با بیان اینکه پشت سر این حوادث چنین اهداف کور طراحی شده است، گفت:‌ اینکه حادثه‌ای برای دو سه نفر رخ می‌دهد ولی رسانه‌های جمعی به شکل گسترده به آن پرداخت می‌کنند چیزی متعارف و حرکتی عقلانی نیست چراکه چنین حوادثی را در خود غرب نیز شاهد هستیم که رسانه‌های غربی خود از آن بی‌خبر هستند.

سردار نقدی گفت: سال قبل بر اساس آماری که وجود دارد بیش از 105 مورد اسیدپاشی در شهر لندن اتفاق افتاده است که ما اصلا از آن خبردار نبودیم و نه تنها یک ایرانی از این جریان خبر نداشته بلکه خود ملت انگلیس نیز از آن بی‌خبر بوده است و این نشان می‌دهد که چقدر روی نظام اسلامی ما حساسیت وجود دارد که این قدر می‌خواهند حادثه اسیدپاشی در اصفهان را بزرگنمایی کنند.

وی گفت: تمام تلاش رسانه‌های غرب در یک حرکت تروریستی واقعی بر این است تا با شایع‌سازی و بزرگ‌نمایی چنین حوادثی احساس امنیت را از جامعه ما بزدایند و مردم را همیشه در حالت التهاب نگه دارند.

برگزاری دوره‌های امر به معروف و نهی از منکر برای بسیجیان

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با تاکید بر روش ایجابی بر ارائه آموزش‌های کاربردی و عملیاتی برای عمل به فریضه امر به معروف و نهی ازمنکر گفت: این خود آثار پرخیر و برکتی را به همراه داشته و ما را تشویق کرده تا بتوانیم در این برنامه‌ریزی توسعه حقیقی را شاهد باشیم.

نقدی از برگزاری دوره‌های جدید آموزشی برای آمران به معروف و ناهیان از منکر خبر داد و گفت : برای بسیجیان هم موضوع کلی و همه به شکل مصداقی مطالب بیان می‌شود تا آنها در موضوع امر به خوبی‌ها و نهی ازمنکرها با روشنگری بیشتر عمل کنند که این خود اثرات زیادی را به همراه داشته است.

وی در پایان گفت‌وگوی خود با خبرنگار فارس در اردبیل، با بیان اینکه این شیوه به کاهش منکرات و افزایش معروفات کمک کرده است، گفت: امیدواریم در یک حرکت گسترده بتوانیم در این مسیر گام‌های جدی و بنیادین را برداریم.
انتهای پیام/62001/ش40/ف4004

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها